loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Mýty a fakta o překyselení organismu. Existuje nebo ne?

Mýty a fakta o překyselení organismu. Existuje nebo ne?

Mnozí jste se určitě setkali s populárním pojmem „překyselení organismu“. Internet nabízí množství informací o tomto slovním spojení, proto je zcela pochopitelné, pokud se v tom nedokážeš sám vyznat. Jedna část lidí do krve obhajuje, jak je překyselení škodlivé a na druhé straně jsou lidé, kteří se drží faktů, vědeckých a biologických poznatků a tvrdí, že překyselení je mýtus. Pojďme se podívat na toto téma z pohledu faktů.

Vitamín D: zázrak, který posilní vaši imunitu

Vitamín D: zázrak, který posilní vaši imunitu

Vitamín D se právě v tomto období stále více a více prezentuje jako vitamín, který má pozitivní vliv na naši imunitu. Z každé strany na nás vyskakují různé reklamy či články z deníků, které ho vychvalují jako silný nástroj k posílení imunity. V tomto článku se podíváme na základní informace o tomto vitamínu a detailněji se podíváme na jeho účinky na imunitu. Nemůže chybět ani informace o tom, jaké jsou jeho přirozené zdroje a jaké by mělo být optimálně denní dávkování.

Zdravé a chutné recepty: Dejte šanci jídlům bez masa

Zdravé a chutné recepty: Dejte šanci jídlům bez masa

Pro mnohé lidi je vyřazení masa z jídelníčku něco, co si nedokáží vůbec představit. Argumentace vegetariánů a veganů s lidmi, kteří jedí maso, je nekonečná. Nicméně, jedna věc je jasná - strava by měla být pestrá a neměla by být zaměřena pouze na jednu potravinu nebo typ potraviny. Pestrost musí být v jídelníčku vždy, ať se jedná o dietu nebo fázi nabírání.

Kyselina hyaluronová: Všestranný zázrak pro vaše tělo

Kyselina hyaluronová: Všestranný zázrak pro vaše tělo

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vytváří v tvém těle. Je průhledná a mazlavá. Vyrábí se buď v laboratoři za pomoci bakterií nebo se extrahuje z kohoutího hřebenu. Většina kyseliny hyaluronové se nachází v pokožce (přibližně 50 %), pojivových tkáních, očích, a dokonce i v pupeční šňůře. V lidském těle se nachází přibližně 15 gramů této látky. Jejím hlavním úkolem je zadržování vody, díky čemuž udržuje tkáně vlhké a také dostatečně namazané. Poprvé se začala využívat u dostihových koní na léčení artritidy. Když veterináři zjistili, že tato léčba zabírá, začali se doktoři zabývat její využitím i u lidí

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK