loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Máte celiakii? Vyzkoušejte bezlepkový protein

Máte celiakii? Vyzkoušejte bezlepkový protein

Celiakie je autoimunitní onemocnění, při kterém způsobuje konzumace lepku záněty tenkého střeva. Její výskyt je dán z velké míry genetickou predispozicí a tato nemoc je dědičná. Minimálně jedno procento lidí má celiakii a mnoho z nich o tom ani neví.

Jaké doplňky výživy se hodí do redukční diety?

Jaké doplňky výživy se hodí do redukční diety?

Máme zde jaro, po jaru velmi rychle přijde léto a s tím spojené shazování oblečení na dovolených a koupalištích. Někomu to způsobí příjemné pocity a jiným naopak noční můru. Pokud máš na sobě více tuku, než bys chtěl, pravděpodobně už je čas začít s redukční dietou. Hubnutí není rychlý proces, a pokud chceš zhubnout postupně a zdravě, vyhraď si na toto období dostatek času. V tomto článku nebudeme mluvit o tom, jak bys měl snížit kalorický příjem (o tom jsme psali už několik článků). Řekneme si více o tom, které doplňky výživy jsou v tomto období pro tebe nejdůležitější a jaká je jejich funkce.

Co bys měl jíst pro správnou výživu kostí a kloubů?

Co bys měl jíst pro správnou výživu kostí a kloubů?

Všichni už asi vědí, co by měli jíst, pokud chtějí nabrat svaly nebo pokud chtějí zhubnout. Málokdo se ale zajímá o to, co by měl jíst, aby mu správně fungovaly kosti a klouby, a aby mohl těmi svaly i plnohodnotně hýbat. Pojďme se podívat na to, jaké vitamíny, minerály a také konkrétní potraviny by se měly nacházet v tvém jídelníčku, aby si mohl plnohodnotně cvičit.

Hazard se zdravím: Synthol může způsobit amputaci končetin či smrt

Hazard se zdravím: Synthol může způsobit amputaci končetin či smrt

Kulturistika je sport, jehož základem je symetrický rozvoj svalových partií. Jak víš, nefunguje to tak, že všechny partie by ti rostly stejně. Některé rostou stále stejně a relativně rychle a jiné mnohem pomaleji, což může způsobit asymetrii postavy. Pokud již nepomáhá nic jiného, někteří lidé sahají po syntholu.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK