loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

5 efektivních tipů, jak zatočit s únavou

5 efektivních tipů, jak zatočit s únavou

V dnešním rychlém a uspěchaném světě občas není jednoduché udržet své soustředění na maximu. Pokud máš hodně práce, úkolů v práci či ve škole, do toho tréninky a i svůj volný čas, může se stát, že ne vždy budeš plný energie a elánu. V tomto článku si řekneme více o tom, co můžeš udělat pro to, abys minimalizoval tyto stavy.

Ranní rozcvička tě nabije energií. Jaké cviky nevynechat?

Ranní rozcvička tě nabije energií. Jaké cviky nevynechat?

Každé ráno úspěšných lidí (alespoň podle videí, které je prezentují) začíná tím, jak se probudí, vypijí malé espresso a s úsměvem začnou s procvičením celého těla. Vypadá tvé ráno podobně? Ne? Nic si z toho nedělej, drtivá většina lidí takto nevstává. Nicméně, taková rána nemusí být úplné sci-fi. Ok, nemusíš mít úsměv na rtech, ale vyzkoušej na pár dní přidat k snídani a ranní hygieně i rozcvičku a uvidíš, že tyto dny se budeš cítit lépe, pozitivněji naladěný a budeš ve větší psychické i fyzické pohodě.

5 neodolatelných sladkých receptů s chia semínky

5 neodolatelných sladkých receptů s chia semínky

Chia semínka se v současnosti těší velké oblibě u všech lidí, kteří preferují zdravý životní styl. Jsou velmi zdravé a díky vysokému obsahu vlákniny, vitamínů, minerálů a omega-3 mastných kyselin se řadí mezi tzv. superfoods. Neobsahují lepek, a tak je může zařadit do jídelníčku opravdu každý. Pojďme si představit pět receptů, ve kterých můžeš tuto superpotravinu využít.

Jak počítat kalorie? S našimi tipy to hravě zvládnete

Jak počítat kalorie? S našimi tipy to hravě zvládnete

Pokud chceš řídit nějaký mechanismus, musíš o něm vědět co nejvíce informací. Musíš vědět, jaké má vstupy, jaké výstupy a co s ním tyto vstupy udělají. Jen tehdy můžeš zjistit, jak reaguje, co tyto vstupy způsobují a dokážeš celé dění dále vyhodnocovat. Takovým mechanismem je i tvé tělo. Na to, abys s ním mohl dělat, co se ti zachce - přibírat svaly, spalovat tuky - musíš vědět, co do něj dáváš a jak na to reaguje. Na to je vhodné počítání kalorií, resp. makronutrientů. V dnešním článku si řekneme, proč je to důležité, co tím můžeš získat a ukážeme si, jak to v praxi může fungovat i u tebe.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK