loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

5 přírodních spalovačů tuků, které ti pomohou s proměnou

5 přírodních spalovačů tuků, které ti pomohou s proměnou

Známe několik spalovačů tuků, které se již desetiletí využívají na zrychlení a zjednodušení spalování tuků během diety. Pojďme se v tomto článku zaměřit na 5 z nich, které jsou na přírodní bázi. Kromě bližších informací o nich se podíváme i na všeobecné rozdělení spalovačů.

Vše, co potřebujete vědět o detoxikaci organismu

Vše, co potřebujete vědět o detoxikaci organismu

Internet je plný zpráv typu „přichází jaro, udělej si detox!“. Později vymyslí detox na léto, podzim, zimu či začátek roku a vždy tě vyzývají k tomu, abys podstoupil zázračný detoxikační program. Ten je často spojený se speciálními produkty, jako jsou např. detoxikační zábaly, krémy, čaje a podobně. Jak správně předpokládáš, celé je to hloupost. Pojďme se podívat na to, co je to vlastně detox a zda jsou pro tebe tyto detoxikační programy potřebné nebo ne.

Vše, co potřebujete vědět o Taurinu

Vše, co potřebujete vědět o Taurinu

Taurin (beta-aminoetansulfánová kyselina) je organická kyselina s obsahem síry, která se přirozeně nachází v tvém těle. Nachází ve vysokých koncentracích v srdci, svalech, mozku a očích. Lidské tělo si ho dokáže syntetizovat z methioninu a cysteinu. Je velmi dobře rozpustný ve vodě a často se nachází v energetických nápojích. Patří mezi nejzastoupenějším aminokyselinám nejen v lidském těle, ale u všech savců.

Obyčejný vs. vícesložkový protein: který si vybrat?

Obyčejný vs. vícesložkový protein: který si vybrat?

Proteiny jsou doplňky výživy, jejichž primárním úkolem je doplnění bílkovin během dne. Nejčastěji se užívají ráno po probuzení, před tréninkem, po tréninku nebo v průběhu dne jako náhrada jídla. Kromě toho, že existují různé zdroje bílkovin jako např. syrovátkové, kaseinové, vaječné, rýžové, hrachové či konopné proteiny, existují i tzv. vícesložkové proteiny. Ty kombinují minimálně dva zdroje bílkovin, což může kombinovat různé pozitivní účinky jednotlivých složek.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK