loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

5 tipů, jak nastartovat spalování tuků

5 tipů, jak nastartovat spalování tuků

Léto se nezadržitelně blíží a poslední měsíce, kdy byla zima a měli jsme omezený pohyb, většině z nás nepomohly k tomu, abychom byli v životní formě. Pokud se na tebe během těchto měsíců nalepilo kilo či dvě navíc, máš ideální čas, abys začal s hubnutím. Pokud nyní začneš i s malými změnami v životosprávě, do léta stihneš ještě udělat velkou proměnu. V tomto článku si řekneme o základních tipech jak na to.

3 jednoduché fitness recepty na těstoviny s lososem

3 jednoduché fitness recepty na těstoviny s lososem

Těstoviny nepatří mezi nejčastěji používanou přílohu ve fitness jídelníčcích. To ale neznamená, že bys je neměl jíst. Jsou dobrým zdrojem nutrientů a existuje množství receptů, které můžeš vyzkoušet. Dnes ti představíme tři z nich ve spojení s lososem.

5 výživových doplňků, vhodných i pro necvičící lidi

5 výživových doplňků, vhodných i pro necvičící lidi

Doplňky výživy nejsou jen pro aktivní a pravidelně cvičící lidi. Existují typy doplňků, které má smysl užívat pouze při cvičení a pro sportovně neaktivní lidi jsou zbytečné. Sem patří např. kreatin, spalovače tuků nebo předtréninkové pumpy. Nicméně, je tu ještě druhý typ suplementů, které mohou užívat téměř všichni lidé bez rozdílu věku, pohlaví či BMI. Pojďme si o nich říct více.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK