loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Bodlák, který léčí. Znáte ostropestřec mariánský?

Bodlák, který léčí. Znáte ostropestřec mariánský?

Někteří lidé přecházejí k přirozenějším způsobům řešení určitých zdravotních stavů, kdy namísto standardních farmaceutických léků a léčebných postupů užívají bylinné doplňky. Jedním z bylinných doplňků, který si získává popularitu, je ostropestřec mariánský. Největší výhody ostropestřce mariánského souvisí především s alternativní léčbou onemocnění jater. V článku se dozvíš více o této bylince a o tom, jaké účinky bys při jeho užívání mohl pociťovat.

Káva a kofein: Je pití takové kávy zdraví prospěšné?

Káva a kofein: Je pití takové kávy zdraví prospěšné?

I ty si určitě dopřeješ každý den nějaký ranní životabudič, jako je například šálek kávy, zeleného čaje nebo energetický nápoj sdílející společnou ingredienci: kofein. Lidé na celém světě si pochutnávají na jídlech a nápojích obsahujících kofein již více než tisíc let. Je to jedna z nejstudovanějších složek potravy. Přesto o něm přetrvávají mylné představy. I proto nám nadace Mezinárodní rady pro informace o potravinách (tzv. IFIC) poskytuje vědecky podložené informace týkající se běžných otázek o kofeinu, jeho použití v potravinách a nápojích a jeho vlivu na zdraví.

10 tipů, jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu

10 tipů, jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu

Testosteron (zkráceně TST) je nejdůležitější mužský hormon. Vzniká ve varlatech a jeho tvorbu a vylučování řídí luteinizační hormon. Je velmi důležitý pro celkové zdraví. A nejen pro muže, ale i pro ženy (samozřejmě ve výrazně menším množství). Je zodpovědný za růst mužských pohlavních orgánů, růst svalstva, ochlupení a také výšku libida.

Manuál pro čerstvé maminky: Jak zhubnout po porodu?

Manuál pro čerstvé maminky: Jak zhubnout po porodu?

Příchod dítěte na svět je jedna z nejkrásnějších věcí, jaké může žena ve svém životě zažít. Nicméně, těhotenství je přirozeně spojeno i s nabíráním hmotnosti. Už v minulém článku jsme se věnovali problematice přibírání během těhotenství. Pokud sis ho přečetla, určitě víš, že během těhotenství by měla hubená žena přibrat přibližně 13-18 kg, žena s přiměřenou postavou 12-16 kilogramů a žena s nadváhou asi jen 7-12 kilogramů. Co udělat s novými kilogramy po porodu? Pokud se chceš dostat zpět do formy, čti dál a dozvíš se, jak na to.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK