loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Vše, co byste měli vědět o šejkrech: výběr, čištění, výměna

Vše, co byste měli vědět o šejkrech: výběr, čištění, výměna

Asi každý z nás má doma minimálně jeden šejkr na protein. Je výborným pomocníkem na rozmíchání proteinu a jiných doplňků výživy, neboť díky spirále nebo sítku se za několik sekund změní prášek s vodou na homogenní nápoj připravený k okamžitému užití. Můžeš v něm připravit protein, gainer, předtréninkový stimulant, pumpu apod. V podstatě vše, co je práškové či tekuté a můžeš také mixovat několik doplňků výživy dohromady.

10 faktů o MSM, které byste neměli přehlédnout

10 faktů o MSM, které byste neměli přehlédnout

MSM je zkratka pro metylsulfonylmetan, tedy pro látku, která obsahuje síru. Často se mluví o jiných látkách (vitamínech či minerálech), které jsou důležité pro naše tělo, ale o síře neexistuje tolik zmínek. A to je škoda, protože je velmi důležitý minerál pro správné fungování několika procesů v našem těle. Kromě toho je běžným jevem, že velká část populace nemá dostatek síry ve svém jídelníčku a ani nevědí, kde se nachází. Pojďme si tedy o této látce a její důležitosti říct více.

7 důvodů, proč byste si měli rozmyslet užívání steroidů

7 důvodů, proč byste si měli rozmyslet užívání steroidů

Anabolické steroidy patří ke kulturistice jako míč k fotbalu. Vždycky to tak bylo, je a bude a tento druh dopingu asi tak brzy z naší společnosti a sportovních kruhů nezmizí. Ale nedělejme si iluze, že jen v kulturistice se dopuje. Zakázané látky jsou v každém jednom sportu, ať se jedná o fotbal, běh či bojové sporty. Akorát tam to nebije do očí tak jako u kulturistiky, protože to není vidět na první pohled.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK