loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Vitamín D: zázrak, který posilní vaši imunitu

Vitamín D: zázrak, který posilní vaši imunitu

Vitamín D se právě v tomto období stále více a více prezentuje jako vitamín, který má pozitivní vliv na naši imunitu. Z každé strany na nás vyskakují různé reklamy či články z deníků, které ho vychvalují jako silný nástroj k posílení imunity. V tomto článku se podíváme na základní informace o tomto vitamínu a detailněji se podíváme na jeho účinky na imunitu. Nemůže chybět ani informace o tom, jaké jsou jeho přirozené zdroje a jaké by mělo být optimálně denní dávkování.

Zdravé a chutné recepty: Dejte šanci jídlům bez masa

Zdravé a chutné recepty: Dejte šanci jídlům bez masa

Pro mnohé lidi je vyřazení masa z jídelníčku něco, co si nedokáží vůbec představit. Argumentace vegetariánů a veganů s lidmi, kteří jedí maso, je nekonečná. Nicméně, jedna věc je jasná - strava by měla být pestrá a neměla by být zaměřena pouze na jednu potravinu nebo typ potraviny. Pestrost musí být v jídelníčku vždy, ať se jedná o dietu nebo fázi nabírání.

Vyhněte se virům. Jak posílit imunitu a zůstat fit?

Vyhněte se virům. Jak posílit imunitu a zůstat fit?

V tomto období je slovo imunita stále více a více prezentováno v televizi, rádiích či na sociálních sítích. Nikdy za poslední desetiletí nebylo pro lidi důležitější udržování maximální možné úrovně imunity než teď. Vždy je lepší, když se dokážeme vyhnout všem nemocem, resp. je porazit už v zárodku, než abychom jim naplno podlehli a zbytečně vystavovali naše tělo jejím účinkům. V tomto článku si řekneme více o tom, které kroky bys měl dodržovat, abys měl co nejlepší imunitu.

5 výhod, které vašemu organismu přinese užívání MSM

5 výhod, které vašemu organismu přinese užívání MSM

MSM je organická sloučenina síry, která je známá zejména jako látka na podporu zdraví kloubů. Nejznámější je právě jako samostatný suplement nebo jako složka komplexních kloubních výživ. Nicméně, její účinky jsou mnohem komplexnější a tento doplněk výživy bychom neměli přehlížet.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK