loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Jarní očista jater: Pomůže vám strava i léčivé bylinky

Jarní očista jater: Pomůže vám strava i léčivé bylinky

Játra jsou přirozeným filtrem organismu. Je to jeden z nejdůležitějších orgánů našeho těla a přesto toho o něm většina z nás moc neví. A to je škoda, protože kromě obecného přehledu je dobré vědět, co by každý z nás měl dělat, aby měl zdravá játra. Nemoci způsobené problémy s játry nechce zažít nikdo z nás a pro každého sportovce a člověka, který své tělo využívá naplno, by mělo být zdraví jater prioritou.

Redukujte tuk efektivně: Pomohou vám termo spalovače

Redukujte tuk efektivně: Pomohou vám termo spalovače

I v tomto období, kdy jsme většinu času zavřeni doma, bychom se měli věnovat cvičení. Je mnoho možností, jak cvičit doma s vlastní váhou, improvizovanými závažími, posilovací gumou či TRX-kom. Kromě toho je toto období perfektní příležitostí na dodržování pevně nastaveného jídelníčku. Můžeš si pravidelně vařit, dobře spát a regenerovat. Pokud k tomuto tréninku, stravě a regeneraci přidáš i spalovač tuků, za chvíli půjdou kila dolů. Pojďme si tedy říci více o jedné skupině spalovačů - tzv. „termo“ spalovačů.

Zlepšete účinky spalovače tuků: Pozor na správné cvičení a stravu

Zlepšete účinky spalovače tuků: Pozor na správné cvičení a stravu

O spalovačích tuků jsme již připravili několik článků a předpokládám, že většina čtenářů ví, k čemu slouží. Většina základních spalovačů jsou termogenní spalovače, které zvyšují energetické potřeby tvého těla zvyšováním tělesné teploty. Kromě nich ještě existují např. látky, které potlačují chuť k jídlu, blokují vstřebávání tuků či sacharidů nebo ovlivňují funkci štítné žlázy. Je vědecky dokázáno, že opravdu fungují a hodí se do každé diety.

Poznejte jiné formy kreatinů. Jaké jsou mezi nimi rozdíly

Poznejte jiné formy kreatinů. Jaké jsou mezi nimi rozdíly

Kreatin je pravděpodobně nejvíce zkoumaný doplněk výživy na světě. Je to tělu přirozená látka, která se nachází i v běžných potravinách (např. v hovězím, kuřecím či vepřovém mase) a zabezpečuje tvému tělu dostatek energie. Jeho užívání způsobuje zlepšení síly a dynamiky a s tím spojený nárůst množství svalové hmoty a zlepšení tréninků. V poměru ceny a účinku je to asi nejlepší suplement, jaký existuje. Za poslední léta se kromě základní formy kreatinu, nazývaného také kreatin monohydrát na trh dostalo množství jiných forem, které by měly mít oproti němu vylepšené vlastnosti. V tomto článku si představíme ty nejčastější prodávané formy.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK