loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

Anabolic Iso Whey - Kevin Levrone

Anabolic Iso Whey od Kevin Levrone představuje vynikající proteinový izolát obohacen o DAA, kreatin a taurin.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Anabolic Iso Whey představuje něco zcela mimořádně v otázce nutriční skladby syrovátkových bílkovin. Obsahuje 85 g "krystalicky" čistého izolátu syrovátkové bílkoviny na 100 g prášku. Tento vysoký obsah bílkovin podtržený přítomností vysoce biologicky dostupných aminokyselin vytváří unikátní fyziologické prostředí, které velmi pomáhá anabolickým procesem svalových bílkovin, a to rychlému nárůstu objemu svalové hmoty. Vzhledem k tomu, že vrcholoví profesionální i amatérští sportovci požadují něco mnohem víc než jen doporučenou denní dávku proteinu, je doplněn io další efektivní látky, a to kreatin monohydrát a kyselinu D-asparagovou. Tato účinná synergická kombinace látek je perfektní odpověď na otázku jaký doplněk zvolit, aby byl poměr rychlost-kvalita-cena co nejvýhodnějšího.

Izolát syrovátkové bílkoviny WPI je frakce syrovátkové bílkoviny podrobena mikro a ultrafiltraci, která umožňuje získat nejvyšší stupeň koncentrace bílkovin v produktu (více než 90%). Má nejvyšší obsah aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA, který není menší než 25 g na 100 g. Kromě toho neobsahuje žádné sacharidy a tuky. V kombinaci s přípravkem Optipep ® ovlivňuje zvýšené inzulínové reakce lidského těla po jeho spotřebě. Izolát stejně jako hydrolyzát syrovátkové bílkoviny by měl užívat hned po probuzení nebo ihned po tréninku, aby se využila jeho větší vstřebatelnost. Obě frakce WPI a WPH se navzájem doplňují, díky vlastnostem jako rychlost absorpce a nejvyšší biologické dostupnosti syrovátkového aminogramu, které mají zásadní význam. Vzhledem k rychlé vstřebatelnosti WPI a stimulačnímu účinku na sekreci inzulínu může syrovátkový izolát zastoupit funkci glykogenu ztraceného během těžkého tréninku, tato reakce se můžeobjevit zejména při nedostatku sacharidů.

Kreatin je přirozenou součástí výbavy buněk. Vyskytuje se ve svalstvu, mozku, krvi a to ve formě kreatinfosfátu nebo volného kreatinu. Denní fyziologická potřeba kreatinu pro běžného člověka je okolo 2 g kreatinu, z nichž část získává organismus z potravy a část vlastní produkcí z aminokyselin - glycinu, argininu a methioninu. Zvýšený přísun kreatinu vede k růstu hladiny kreatinfosfátu v buňce. Zásoba tohoto makroergického kreatinfosfátu slouží k zachování potřebného množství ATP (adenosintrifosfátu) jako zdroje energie pro svalový stah. Bylo zjištěno, že suplementace kreatinem ve vyšších dávkách po dobu 2-3 dnů zvýší hladinu kreatinfosfátu ve svalu, což je 1 ze základních předpokladů zvýšení rychlostního výkonu. Kreatin monohydrát pracuje na regeneraci ATP a zvyšuje syntézu bílkovin, což umožní dosáhnout větší svalový růst za kratší dobu.

DAA - D-asparagová kyselina je neessenciálna, přirozeně se vyskytující aminokyselina v mnoha zdrojích potravy. Nachází se hlavně v hypofýze, hypothalamu a varlatech. DAA se váže na konkrétní, takzvaný NMDA receptor. V hypothalamu stimulace NMDA receptorů vede k produkci gonadotropin releasing hormonu (GnRH). Přikazuje hypofýze uvolňování luteinizačního hormonu (LH) a folikuly stimulujícího hormonu (FSH). LH a FSH ve varlatech zahájí proces, který vede k uvolňování testosteronu. Stimulace NMDA receptorů v hypotalamu také vede k uvolňování hormonu GHRH, který podporuje vylučování růstového hormonu. DAA zvyšuje přirozenou hladinu biologicky dostupného testosteronu v těle, čímž maximalizuje anabolické účinky.

Taurin je derivátem aminokyseliny, proto je někdy řazen k aminokyselinám, ačkoli postrádá karboxylovou skupinu. Přesněji by bylo proto označeníaminosulfonová kyselina. Reguluje hladinu tekutin ve svalech tím, že "natahuje" glukózu a aminokyseliny do svalových buněk. Jeho efekt lze přirovnat účinku inzulínu, tedy vlastně působí anabolicky, podporuje, zvětšuje a dává svalu sílu, ale bez snižování hladiny krevního cukru. Má také důležitý efekt i při snižování hladiny kyseliny mléčné, což je důležité u sportovců, při intenzivních trénincích nebo u těžce pracujících lidí. Díky hydrataci zvyšuje objem svalových buněk a pomáhá udržovat rovnováhu minerálů, a tedy potlačovat riziko svalových křečí.

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku prášku (30 g) s 250-300 ml vody nebo odstředěného mléka. Užívejte před nebo po tréninku.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť vanilka) 30 g
Počet dávek v balení: (2 000 g) 66
hodnoty: v 30 g ve 100 g
Energetická hodnota 503 kJ / 119 kcal 1 678 kJ / 396 kcal
tuky 1,2 g 4,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,0 g 3,3 g
sacharidy 1,5 g 5,0 g
z toho cukry 1,0 g 3,4 g
bílkoviny 25,5 g 85 g
sůl 0,09 g 0,3 g
kreatin monohydrát 3 000 mg 10 000 mg
z toho kreatin 2 520 mg 8 400 mg
taurin 1 000 mg 3 333 mg
D-asparagová kyselina (DAA) 500 mg 1 666 mg
Aminokyselinový profil: ve 100 g
L-leucin 10,1 g
L-isoleucin 7,5 g
L-valin 6,4 g
Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) 24 g
L-asparagová kyselina 11,4 g
L-glutamová kyselina 19,5 g
L-serin 4,9 g
glycin 1,1 g
L-histidin 1 g
L-arginin 1,5 g
L-threonin 7,3 g
L-alanin 5 g
L-prolin 5,7 g
L-tyrosin 1,9 g
L-methionin 1,7 g
cystin 2 g
L-fenylalanin 2,4 g
L-lysin 9,3 g
L-tryptofan 1,3 g

Složení

Izolát syrovátkové bílkoviny (z mléka), kreatin monohydrát, kakao 1, taurin, instantní káva 8, kakao 7,8, kyselina D-asparagová (DAA), sůl 1,8, zahušťovadlo (xanthanová guma), protispékavá látka (E551), aroma 1,5,6,8, příchutě 2,3,4,7,9, koncentrát šťávy z červené řepy 3, barviva (E150 2,4,6, E150c 6), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralóza , acesulfam K).

Příchutě: Chocolate 1, Banana + Peach 2, Strawberry 3, Vanilla 4, White Chocolate Coconut 5, Caramel 6, Bunty 7, Snickers 8, Coffee Frappe 9.

Informace pro alergiky

Obsahuje mlieko.

Upozornění

Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku produktu. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Doplňky výživy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojící. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK