loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Xtreme Napalm loaded with Vitargo - Fitness Authority

Silný předtréninkový stimulátor.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Xtreme Napalm loaded with Vitargo z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu "svalové pumpy" během vysoce náročných tréninkových seancí.

výhody:

  1. Silný předtréninkový stimulant
  2. Skvěle připraví tělo na extrémně namáhavý trénink
  3. zlepšuje koncentraci
  4. Výrazně zvyšuje vytvářenou energetickou hladinu
  5. Bez přídavku cukru!

Optimální množství arginin alfa-ketoglutarátu s citrulin zvyšuje endoteliální vylučování oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a významně posiluje transport živin, včetně anabolických stimulátorů, přímo k pracujícím svalům. Jak ukazuje výzkum, citrulin také snižuje množství kyseliny mléčné ve svalech, čímž se výrazně zlepšují tréninkové možnosti. Tento efekt je také podporován přítomností beta-alaninu, jako součást karnosinu, nejvýznamnější látky zodpovědné za nitrobuněčnou rovnováhu. Díky Napalmu Vitargo můžete během krátké doby zintenzivnit své tréninky až nad hranici lidských možností!

Společně s vitamínovým komplexem skupiny B zaručuje maximální soustředěnost, minimální svalovou únavu a schopnost vydržet i tréninkové ,, maratóny ". Tato směs dodá i těm nejtěžším tréninkem nádech procházky růžovým sadem a pomůže úplně zužitkovat rezervní energii bez jakékoliv újmy.

Dávkování

Rozmíchejte 2 odměrky (1 dávku, 10,7 g) v 200 ml vody nebo džusu a užívejte 30 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (všechny příchutě) 2 odměrky (10,7 g)
Počet dávek v balení: (1 000 g) 93
Počet dávek v balení: (500 g) 46
vitamín C 100 mg
niacin 10 mg
vitamín B6 4 mg
vitamín B12 5 mcg
selen 27,5 mcg
Beta-Alanin 2 000 mg
Arginin AKG 1 000 mg
z toho arginin 700 mg
Citrulin malát 750 mg
z toho citrulin 500 mg
taurin 500 mg
kofein bezvodý 200 mg
glukuronolaktón 100 mg
sodík 10 mg
Kukuřičný škrob (Vitargo) 5 000 mg

Složení

Kukuřičný škrob Vitargo, beta-alanin, arginin AKG, taurin, příchutě 4,5, vitamínové a minerální premix (vitamin C (kyselina L-askorbová), hydrogenuhličitan sodný, niacin (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), selenan sodný, vitamín B12 (kyanokobalamin)), příchuť 1, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), citrulin malát, příchutě 2,3, bezvodý kofein, glukuronolaktón, barvivo (E160a 1,2, E133 3 *, E102 3 *, E141 5), koncentrát ze šťávy z červené řepy 4, protispékavá látka (E551), sladidla (sukralosa, acesulfam K). Příchutě: Orange 1, Pear + Apple 2, Pineapple + Kiwi 3, Watermelon 4, Mojito 5.

* Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Upozornění

Výrobek je určen zdravým lidem. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Odměrka v balení nemusí být zcela přesná, pro přesné dávkování můžete použít váhu. Před užíváním se poraďte se svým praktickým lékařem, pokud užíváte léky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě 15-25 ° C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Nezmrazujte.

UPOZORNĚNÍ ohledně možných hrudek v produktu !!!
Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící! Balení také obsahuje sáček se silikagelem, který pohlcuje vlhkost.

Výrobce

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA