+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0 Kč
Ve Vašem košíku nemáte žádné zboží.

PROTOSTROL - Goldfield

Hlavný obrázok PROTOSTROL - Goldfield
 
 • odporúčame Vám tento produkt
 • tento produkt patrí medzi najpredávanejšie produkty

Ceník

Doručení do pátku? Objednejte kurýrem GLS do dnes 14:00 hod.
BaleníBěžná cenaUšetříteVaše cenaKoupit
60 kaps.1518 Kč20%1214 Kč


Stručný popis

Toto přírodní anabolikum vřele doporučuje a nedá na něj dopustit nejlepší slovenský kulturista v historii: Jaroslav Horvát. Momentálně nejprodávanější produkt na rychlý nárůst svalové hmoty v Evropě.


Popis produktu

Reklamny baner Protostrol

Protostrol je nejúčinnější přírodní anabolický steroid ve světě.

Za pravost našeho Protostrolu ručí osobně Jaroslav Horváth (2 násobný mistr světa, profesionál divize IFBB)

Aktivní složky PROTOSTROL-u tvoří složky ze skupiny "přirozeného agonistů TRP" (přechodný receptor). Aktivují se tím iontové kanály ve svalových buňkách, teplotní senzory jsou stimulovány a vydávají impuls nervovému systému, což následně vede k vylučování adrenalinu. V kombinaci se stravou obsahující vysoké množství bílkovin vzniká "přirozený" anabolický metabolismus.

Vaše svaly budou růst rychleji!

Normální hořčice, skořice a řasy se tak nechovají! Někteří lidé se mylně domnívají, že mohou dosáhnout stejný efekt, když jedí pravidelně hořčici, skořici a řasy. To je velký omyl! Proč? Může za to jedinečná nano-technologie použitá v receptuře PROTOSTROL od firmy Goldfield. Tento účinek byl vědecky potvrzen, a proto byl PROTOSTROL patentován.

Váš svalový optimalizátor (přírodní anabolikum):

Má obdobně silné účinky jako syntetické anabolické látky, ale nemá žádné vedlejší účinky. Tím pádem je jeho konzumace bezriziková! Užívání anabolických steroidů (dopingových látek) doprovází velké množství nežádoucích vedlejších účinků. Všechny složky PROTOSTROL-u jsou kontrolovány a 100% bez obsahu zakázaných látek! Budete cítit, jak se vaše svaly každým dnem zvětšují! PROTOSTROL je první, unikátní patentovaná směs na světě, která optimalizuje a stimuluje vaše svaly k růstu. Zažijte rychlý růst svalů, sílu a vytrvalost!

8 výhod PROTOSTROL-u:

 1. Výhoda: RychléJSI růst svalové hmoty. Sledujte na sobě nárůst svalové hmoty ve velmi krátkém čase! PROTOSTROL dává svalům nový impuls k jejich růstu.
 2. Výhoda: Zlepšuje hustotu svalů. Při pohledu do zrcadla uvidíte, jak se vaše hustota (definice) výrazně zlepší! PROTOSTROL se postará o to, že vaše svaly budou plastičtější a svěží, jejich kontury vstoupí ostré rysy!
 3. Výhoda: Zvýšíte svou sílu a vytrvalost! PROTOSTROL zlepšil za 3 měsíce silový výkon v průměru o 28,4% a vytrvalostní výkon až o 32,6%. V tréninku můžete používat vyšší váhy a můžete trénovat tvrději!
 4. Výhoda: Lepší využití bílkovin. PROTOSTROL přímo aktivuje váš trávicí systém, bílkoviny obsažené ve vaší stravě jsou dokonalejší zpracovány a využity na růst svalů.
 5. Výhoda: Více kyslíku do svalů a orgánů. PROTOSTROL zvyšuje vstřebávání kyslíku do svalových buněk a vnitřních orgánů. Tím se zlepší napumpování, transport živin a zkrátí se čas potřebný na regeneraci.
 6. Výhoda: Viditelně vyrýsování svalů, už po dvou týdnech užívání! 94% účastníků studie PROTOSTROL říká, že již po 2 týdnech užívání viditelně vyrysovali své svaly. To prostě uvidíte!
 7. Výhoda: Zvyšuje sílu a vitalitu. PROTOSTROL zvyšuje efektivitu vnitřních orgánů (srdce, plíce, pohlavní orgány, oběhový systém). V každém ohledu pocítíte příznivé změny!
 8. Výhoda: Nemusíte zařadit přestávku v užívání, 100% kompatibilní. PROTOSTROL je přirozený produkt, tím pádem eliminujete přestávky. Je 100% kompatibilní a bez nežádoucích vedlejších účinků.

Proč bych měl užívat PROTOSTROL? Proč je lepší než steroidy?

Účinek PROTOSTROL-u je zcela odlišný. Komplex Phenacrosinol ™ obsahuje TRP agonistů (přechodný receptor). Jde o látky, které působí na bázi nově objevené iontovéhoj dráze TRP-typu. Teplotní senzory v těle stimulují nervový systém a uvolní se tím adrenalin. Výsledkem je přírodní anabolický metabolismus. Narozdíl od anabolických steroidů nehrozí žádné vedlejší účinky.

Vědecké studie:

Zde jsou výsledky po 3 měsících:

 1. Průměrný váhový přírůstek o 7,4 kg
 2. Po dvou týdnech se u 94% testovaných viditelně zlepšil obrys svalů.
 3. Až 28,4% zaznamenalo vyšší sílu ao 32,6% vyšší vytrvalostní výkon
 4. 97% účastníků bylo nadšených z účinků PROTOSTROL-u

Vědci potvrdili velmi dobré výsledky. PROTOSTROL může být označen jako ideální přírodní anabolikum.


Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně, 1 ráno se snídaní a 1 k večeři (nebo 30 minut před tréninkem).

Délka užívání:

 • PROTOSTROL můžete užívat nejméně 3-4 měsíce nebo roky! S účinkem budete spokojeni.
 • Dávejte si pozor na příjem bílkovin!
 • PROTOSTROL aktivuje růst svalů.
 • Nyní potřebují vaše svaly více bílkovin, jako stavební materiál.
 • Užívejte velmi kvalitní zdroje proteinů!

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 1 kapslí.
Počet dávek v balení: (60 kapslí.) 60
hodnoty: v 1 kapslí. ve 100 g
Komplex vitální důležitých látek 150 mg 41,4 mg
Turbo komplex 36 mg 9,9 mg
komplex potence 12 mg 3,3 mg
kyselina pantothenová 9 mg 2 486 mg
zinek 10 mg 2 762 mg
chrom 60 mikrogramů 16,6 mg
bílkoviny 130 mg 35,9 mg
sacharidy 40 mg 11 g
tuky 15 mg 4,1 g
Energetická hodnota 0,8 kcal / 2,5 kJ 224 kcal / 966 kJ

Složení

Komplex vitální důležitých látek (trans-3-fenyl-2-propen extrakt, glukózový para-hydroxybenzyl a allylové isothiokyanáty z Sinapis-Albis a skořice, Ascophyllum nodosum, oxid křemičitý, stabilizátor (kyselina alginová)), hovězí želatinové tobolky (barvivo: oxid titaničitý), protispékavá látka (oxid křemičitý), citrát zinečnatý, turbo komplex (komplex kyseliny alginové s fosforem, astaxanthin, piperin a kapsaicin), komplex potence (Catuaba, Muira-Puama, Ashwagandha), kyselina pantotenová, chlorid chromitý.


Upozornění

Preparát skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nevhodný pro kojící a těhotné ženy, a pro děti do 18 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se užívat jako náhrada pestré stravy.


Video


Hodnocení

4.5
30 hodnocení

Novinky