loader black loader black loader product loader white

Giganabol tobolkový - Androrganics

Ještě nikdy nebylo tak snadné a účinné budovat svalovou hmotu přírodní a bezpečnou cestou! Nejúčinnější přírodní látky, které prokazatelně maximalizují růst svalové hmoty a síly.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Unikátní komplex z dílny AndrOrganics i pro ty nejnáročnější uživatele. Splňuje přísná kritéria se zaměřením na několik mechanismů v našem těle, které jsou schopny nastartovat růst čisté svalové hmoty. Jeho složky byly zpracovány speciálními technologiemi, díky kterým mají nejvyšší čistotu a koncentraci účinných látek na trhu. Svou účinnost dosahuje působením na čtyři mechanismy: IGF-1, mTOR, proteosyntézu, syntézu ATP a PCr.

 • buduje svalovou hmotu, její tvrdost a žilnatost
 • zvyšuje rychlost proteosyntézy
 • zvyšuje výkonnost a sílu
 • urychluje regeneraci
 • pomáhá snížit tělesný tuk
 • obsahuje velmi silný antioxidant
 • vhodný stejně pro ženy jako pro muže
 • neobsahuje dopingové látky

Beta-ekdysteron
Je silně anabolický, zvyšuje růst svalové hmoty během několika týdnů, což potvrzují mnohé studie. Beta-ekdysteron je rostlinný sterol, který zvyšuje proteosyntézu bez jakýchkoli vedlejších účinků. Také zlepšuje regeneraci, podporuje tvorbu testosteronu a příznivě ovlivňuje psychickou vyrovnanost.

Kyselina fosfatidová
Stimuluje mechanismus mTOR, který je hlavním regulátorem syntézy svalových bílkovin, proto je nezbytný pro růst kosterního svalstva. Kyselina fosfatidová má výrazný účinek na růst svalové hmoty a síly. Zvyšuje absorpci aminokyselin a produkci ATP.

Maralový kořen (Leuzeja šuštivá)
Má prokazatelné anabolické a antikatabolické účinky. Obsahuje přírodní látky, které v lidském organismu pozitivně ovlivňují zadržování dusíku, syntézu a obnovu tělesných bílkovin, eliminují katabolické procesy, podporují a prodlužují výkon, snižují únavu, urychlují regeneraci a napomáhají organismu snáze zvládnout stres.

Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová)
Snižuje únavu při cvičení, díky čemuž můžete cvičit déle a intenzivněji.

Metoxyizoflavon
Zvyšuje čistou svalovou hmotu a zároveň snižuje tuk a podporuje zdravou hladinu cholesterolu. Rovněž významně zvyšuje regeneraci svalů po cvičení a snižuje hladiny kortizolu.

6-Keto-diosgenin
Má vysoký obsah steroidních saponinů. Dle potřeb organismu podporuje produkci testosteronu, estrogenu, ale i progesteronu a jiných steroidních hormonů. Přímo ovlivňuje anabolické procesy v organismu, čímž napomáhá nárůstu svalové hmoty, ovlivňuje fyzickou výkonnost, zkracuje dobu potřebnou pro regeneraci a podporuje spalování tělesného tuku.

Bioperin
Zvyšuje dostupnost a využitelnost všech látek v Giganabolu, zajišťuje jejich správné vstřebání do organismu.

Astaxanthin
Jeho funkcí v Giganabolu je udržení zdraví při maximálním zatížení. Snižuje oxidační stres, záněty a posiluje imunitní systém.

Výhody:

 1. Pouze 100% účinné látky, které prokazatelně maximalizují růst svalové hmoty
 2. Pomáhá vybudovat maximální objem čistě přírodní cestou
 3. Výrazné anabolické působení na svalovou hmotu, její růst, tvrdost a žilnatost

Dávkování

Doporučená denní dávka: 5 kapslí denně. Denní dávku rozdělte na 2 části - ráno a odpoledne. Užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 5 kaps.
Počet dávek v balení: (140 kaps.) 28
Beta-ekdysteron 195 mg
Kyselina fosfatidová 180 mg
Leuzeje šuštivá extrakt 75 mg
Rozchodnice růžová extrakt 60 mg
5-methyl-7-methoxyisoflavon 99,9 % 45 mg
Diosgenin 37,5 mg
Bioperin 4,5 mg
Astaxanthin 3 mg

Složení

Leuzeja šustiva (stemmacantha carthamoides) extrakt standardizovaný na beta-ekdysteron, kyselina fosfatidová extrahovaná ze sójových bobů, leuzeja šuštivá (stemmacantha carthamoides) extrakt, rozchodnice růžová (rhodiola rosea) extrakt 4 % rosavin, extrakt 4 % rosavin , dioscorea villosa extrakt standardizovaný na diosgenin, přírodní astaxanthin extrahovaný z mikrořasy haematococcus pluvialis, bioperine® standardizovaný extrakt černého pepře (piper nigrum) na piperin, plnivo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkovací činidlo (stearan).

Informace pro alergiky

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornění

Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA