loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Flex Formula (účinná kloubní výživa) - Yamamoto

Vylepšená Flex Formule s obsahem kolagenu typu II, kyseliny hyaluronové, extraktu boswellia, směsi ChondrActiv ™, vitamínu C a D.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Nová verze Flex Formula® vhodná pro všechny sportovce, kteří během intenzivního cvičení vystavují klouby a šlachy trvalému stresu. Nová receptura v propracovaném formátu obohacena o kolagen typu II, kyselinu hyaluronovou a chondroitinsulfát ve formě směsi "ChondrActiv ™" patentované firmou Diana Naturals, glukosamin, Boswellia extrakt (BosliQ®AKBA), vitamin D a vitamin C.

ChondrActiv ™ je směs ve standardizované formě s velmi vysokou biologickou dostupností 3 klíčových prvků pro zdraví kloubů: kolagen typu II z kuřecích chrupavky (55%), který pomáhá samotné struktuře chrupavek, na níž jsou založeny klouby, a také ovlivňuje zdraví pojivových tkání v těle , chondroitin sulfát (12%) a kyselina hyaluronová (1,5%), které poskytují silnou podporu kloubům a synoviální tekutině, jak dokazují klinické studie.

Glukosamin je nezbytným prvkem díky synergii, která napomáhá k udržení zdraví kloubů sportovců. Jako složka glykosaminoglykanů a proteoglykanů přítomných v synoviální tekutině av chrupavčité matrici se používá na biosyntézu kyseliny hyaluronové, synoviální tekutiny a proteoglykanů (základní látky kloubní chrupavky), tedy prvků, které se během sportu neustále opotřebují aktivitou. Deficit glukosaminu nebo jeho metabolismus může snížit stupeň produkce těchto důležitých makromolekul, což vede k oslabení tkání. Glukosamin je jedním ze stavebních prvků chrupavky, díky čemuž má rozhodující vliv na udržení plné funkčnosti chrupavek, udržuje její pružnost, funkčnost a zamezuje také jejímu poškození.

Stále častěji se dozvídáme o protizánětlivé a analgetické síle Boswellia, která má široké využití ve sportu, ale i traumatologii. Z Boswellia extrahujeme gumovou pryskyřici, která je bohatá o kyseliny boswellové, tetracyklická kyseliny a polysacharidy, má silný protizánětlivý a analgetický účinek při použití v různých oblastech osteoartikulárního systému. Tato činnost se projevuje snížením bolesti a otoků a zlepšením pohyblivosti kloubů, dokonce i ve fázích zotavování po úrazech nebo zraněních různých druhů. Tyto silné účinné látky ve skutečnosti brání působení enzymu 5-lipoxygenázy, aktivního činidla odpovědného za výrobu látek, které usnadňují zánětlivé procesy. Dále inhibují elastázy, vysoce destruktivní enzymy, které napadají a zhoršují elastickou část tkání, ve kterých se vyskytuje zánětlivý proces. Použitím Biosfered, BosLiQ®, tekutého extraktu s velmi vysokou biologickou dostupností s jedinečnými vlastnostmi ve srovnání s jinými formami extraktů se zvýraznily účinky na zánět a bolest. Vyznačuje se přítomností oleananolových lipofilních pentacyklických triterpenových kyselin (n - boswellové kyseliny), ursolových kyselin (n - boswellové kyseliny), jejich sloučenin a přítomností vysokých množství AKBA, což vede k silným protizánětlivým účinkem.

Přítomnost vitamínu C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro fyziologickou aktivitu chrupavek.

Vitamin D napomáhá k udržování normálního zdraví kostí a svalů.

výhody:

  1. účinná kĺbovka
  2. Kolagen typu II
  3. kyselina hyaluronová
  4. Směs ChondrActiv ™
  5. Boswellia extrakt
  6. Vitamíny C a D

Dávkování

Užívejte 3 kapsle denně, zapijte vodou.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 3 kapslí.
Počet dávek v balení: (60 kapslí.) 20
hodnoty:
Chondractiv® 600 mg
z toho kolagen typu II 330 mg
z toho chondroitin sulfát 72 mg
z toho kyselina hyaluronová 6 mg
glukosamin HCI 400 mg
z toho glukosamin 332 mg
Boswellia extract (BosLIQ® AKBA) 200 mg
z toho kyselina acetyl-11-keto-P-boswellových 10 mg
z toho cembrény 16 mg
vitamín D 5 mikrogramů
vitamín C 100 mg

Složení

Chondractiv® (55% kolagen typu II, 12% chondroitin sulfát a 1% kyselina hyaluronová z hydrolyzované kuřecí chrupavky), glukosamin HCl, kapsle (leštící látka: hydroxypropylmetylcelulóza; barvivo: oxid titaničitý), BosLIQ® AKBA [Boswellia suchý extrakt (Boswellia sacra Flueck syn. Boswellia carteri Birdw), gumová pryskyřice 50 g / kg kyseliny acetyl-11-keto-β-boswellové (AKBA), 80 g / kg cembrénov], kyselina L-askorbová (vitamin C), činidla proti spékání: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; cholekalciferol (vitamin D).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Udržujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě.

Výrobce

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA