loader black loader black loader product loader white

Buffed Bullets - Peak eSports

Doplněk stravy ve formě kapslí s vitamíny, aminokyselinami a rostlinnými extrakty. Pomocník ve stresových situacích a při intenzivním hraní.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

V době plné rozptýlení jsou ostrost a křišťálově čisté myšlenky pravděpodobně jedny z nejcennějších věcí, které můžete mít. Vaše pozornost a schopnost soustředit se v konečném důsledku určují, jak efektivně jednáte v reálném životě a ve hře a dokážete sledovat své cíle. Pro co nejlepší podporu vašeho mozku, paměti a kognitivních schopností Buffed Bullets kombinuje různé účinné suroviny pro zlepšení duševního a fyzického výkonu.

Matrice účinných účinných látek:
S N-acetyl tyrosinem a cholinem poskytuje Buffed Bullets látky, které působí jako neurotransmitery a mohou ovlivnit kognitivní výkon. Obě složky mají údajně vliv i na pohyb a koordinaci.

Základním požadavkem na využití síly mozku a formování myšlenek je optimální komunikace mezi synpázami v mozku. Zde je zapotřebí citicolin. Surovina je integrována ve formě patentovaného Cognizin® Citicolin. To může projít hematoencefalickou bariérou bez zdlouhavých procesů konverze, kde má potenciál podporovat paměť a stimulovat kognitivní schopnosti. Podle studií to umožňuje rychlejší a lepší myšlení.

Extrakt ženšenu se používá v asijské tradiční medicíně již asi tisíc let a studie prokázaly, že má pozitivní vliv na náladu a kognitivní schopnosti testovaných osob.

Účinek extraktu Bacopa monnieři pochází z různých „bakosidů“, o kterých se předpokládá, že mají vliv na nervové buňky a podporují výkon paměti a mají další vlivy na duševní zdraví. Složkám rostliny se také věří, že mají antioxidační a protizánětlivé účinky.

Ginkgo biloba je dosud nejvíce studovaným nootropikem. Pozitivní vliv ginka na kognitivní funkce potvrdila metastudie Čínské národní zdravotnické komise.

Rhodiola rosea je rostlina, která se již od starověku využívá také v medicíně. Rozhodujícím faktorem proto je účinná látka rosavin. Přestože má Rhodiola tak dlouhou a úspěšnou historii, ne všechny její mechanismy účinku jsou stále známy. Zdá se, že Rhodiola poskytuje účinnou podporu, zejména pokud jde o zvládání stresu a odolnost vůči stresu.

Extrakt ze zeleného čaje je pravděpodobně nejznámějším nootropikem. Říká se, že to má stimulační účinek na celé vaše tělo a mysl. Zelený čaj vás činí bdělejšími a soustředěnějšími. Zelený čaj navíc povzbudí váš metabolismus a trávení a tím uklidní celý trávicí systém. Katechiny, které obsahuje, jsou pro tyto účinky klíčové. Nejznámějším katechinem v extraktu zeleného čaje je EGCG, který je v extraktu standardizován na 45 %.

Pro zlepšení biologické dostupnosti látek, které obsahuje obsahuje Buffed Bullets i extrakt z pepře (piperin). Vitamíny skupiny B B3, B6 a B12 doplňují funkčnost produktu.

Buffed Bullets je ideální pro užívání před intenzivními hrami nebo fázemi duševní námahy, kde se vyžaduje maximální soustředění a energie. Navíc lze bez problémů užívat i večer, protože přípravek je bez stimulantů, které neumožňují relax a snižují kvalitní spánek.

Výhody:

  1. Podpora v náročných situacích
  2. Jednodušší zvládání stresu
  3. Bez stimulantů, vhodný i pro užívání večer
  4. Balení obsahuje 30 denních dávek

Dávkování

Užívejte 4 tobolky denně s dostatečným množstvím tekutiny. Pro optimální účinek by se Buffed Bullets měly používat každé 2 dny před hraním nebo v každodenním životě.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 4 kaps.
Počet dávek v balení: (120 kaps.) 30
Vitamin B 2,4 mg
Vitamin B6 0,21 mg
Vitamin B12 0,375 µg
N-acetyly L-tyrosin 735 mg
z toho L-tyrosin 500 mg
Cholin bitartrát 723 mg
z toho cholin 300 mg
Cognizin® Citikolin 500 mg
Extrakt ze ženšenu 200 mg
z toho ginsenosidy 30 mg
Extrakt z bakopy drobnolisté 150 mg
z toho bakopasidy 75 mg
Extrakt z ginkga dvoulaločného 120 mg
z toho flavony 29 mg
Extrakt z rozchodnice růžové 100 mg
z toho růžoviny 4 mg
Extrakt ze zeleného čaje 100 mg
z toho epigalokatechingalát (EGCG) 45 mg
Extrakt z černého pepře 2,1 mg
z toho piperin 2 mg

Složení

N-acetyl-L-tyrosin, cholin bitartrát, Cognizin® Citicoline, obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z ženšenu/panax ginseng (kořen), extrakt z bakopy drobnolisté/bacopa monnieri (list), extrakt z ginkga list), extrakt z rozchodnice růžové/ rhodiola rosea (kořen), extrakt ze zeleného čaje (list), protihrudkující látka (hořečnaté soli mastných kyselin), vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z pepře (ovoce), vitamín B12 (kyanokobalamin) , vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Informace pro alergiky

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vajec.

Upozornění

Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uvedený doporučený denní příjem nesmí být překročen. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek by neměly užívat těhotné ženy, kojící ženy ani děti a mladiství do 18 let. Lidé, kteří užívají léky, by měli přípravek užívat jen po konzultaci s lékařem. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Skladujte uzavřené, v suchu, chráněné před světlem a při normální pokojové teplotě.

Výrobce

Peak Performance Products S.A., 1. Route de Grevenmacher, 6912 Roodt-sur-Syre, Luxembursko.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA