loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

BCAA Amino Powder - Warrior Labs

Práškové BCAA v ideálním poměru 2: 1: 1.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Ve světě doplňků výživy, i když je v dnešní době plný různých inovativních a zaručeně účinných produktů, můžeme najít stálice, které i po letech přílivu novinek neztrácejí ve sportovní suplementaci na své důležitosti a významnosti. Jedněmi z nich jsou i aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které lze více znáte pod zkratkou BCAA. Nejsou však BCAA jako BCAA.

BCAA Amino Powder 2: 1: 1 je komplexní produkt pečlivě sestaven z ověřených látek ve špičkové kvalitě namíchaných tak, aby mezi sebou působily synergicky.

BCAA (Branched-chain Amino Acids) jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem L-valin, L-leucin, L-isoleucin. Jsou také označovány jako proteínogénne BCAA a patří mezi 9 esenciálních aminokyselin. Vhodné jsou v období nabírání svalů, nezbytností v obdobích redukce tuku.

BCAA zajišťují několik metabolických a fyziologických funkcí. Metabolicky podporují BCAA syntézu bílkovin, z fyziologického hlediska přebírají významné role v imunitním systému av mozku. Důležitost těchto aminokyselin povrdili i vědecké studie.

BCAA:

  • Zvyšují svalovou sílu a celkový tělesný výkon
  • Jsou silně anabolické
  • Chrání svalovou hmotu před katabolismem zejména v období kalorického deficitu
  • Oddalují nástup únavy
  • Zkracují čas potřebný pro regeneraci svalových vláken
  • působí antikatabolicky
  • Zvyšují syntézu bílkovin během cvičení
  • Udržují harmonický hormonální systém

Glutamin matrix - směs nejkvalitnějších forem L-glutaminu. Glutamin je aminokyselina, která je ve svalech zastoupena v největším množství. Je nezbytný pro regenerační procesy v organismu av svalech působí silně antikatabolicky. Při glutaminu je ještě třeba zmínit, že výrazným způsobem ovlivňuje funkci imunitního systému, což je zvláště vhodné v obdobích předsoutěžní příprav sportovců, kdy je obranyschopnost organismu snížena.

L-tyrosin - je neesenciální aminokyselina, která je přímo ideálním pomocníkem pro sportovce. Podporuje kvalitu sportovního výkonu, urychluje regeneraci a pomáhá předcházet přetrénování. Kromě toho napomáhá redukovat a spalovat tělesný tuk.

Kromě 6 základních složek obsahuje BCAA AMINO POWDER 2: 1: 1 i směs vitamínů a minerálů (vitamín B6, vitamín B3, draslík, hořčík), které působí navzájem synergicky a posilují účinky jednotlivých látek v produktu.

Neobsahují ani gram cukru (jsou maximálně vhodné pro soutěžních kulturistů, fitnesky nebo bikiny fitnesky na nejtvrdší dietě). Suroviny použité v produktu jsou vhodné pro vegany i vegetariány, neobsahují lepek ani laktózu, jsou bez umělých barviv a emulgátorů (éček). Naše BCAA jsou 100% rozpustné s lahodnou chutí a aroma.

Dávkování

1 odměrku (13 g) rozmíchejte v 200-250 ml studené vody. Takto připravenou dávku můžete užít před, během nebo po tréninku. Ve dnech tréninkového volna užijte 1 dávku v průběhu dne. Maximální denní dávka jsou 2 odměrky.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Citrus Fruits) 13 g
Počet dávek v balení: (400 g) 40
BCAA Instant 2: 1: 1 6 000 mg
L-leucin 3 000 mg
L-valin 1 500 mg
L-isoleucin 1 500 mg
Amino Performance Matrix 3 900 mg
L-glutamin system matrix 2 500 mg
L-tyrosin 700 mg
vitamín B6 2mg
glukonát hořečnatý 120 mg
citrát draselný 60 mg
Niacin (vitamín B3) 20 mg

Složení

Patentované přírodní příchutě, sladidla, aromata, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralosa, acesulfam-K.

Informace pro alergiky

Bez lepku a laktózy.

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, na vyléčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Nevhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření v teplotě 6-25 ° C. Chraňte před mrazem a vlhkostí.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK