loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Animal Stak - Universal

Animal Stak od firmy Universal je vysoce účinný přírodní stimulant testosteronu.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Animal Stak umožňuje vytěžit nejvíce z anabolických hormonů, které se dají v organismu najít přirozenou cestou.

V organismu dospělého člověka je 300-1 000 ng / dl celkového "vázaného" testosteronu. Kdyby nám to vyhovovalo, nebyl by žádný problém. Ale bohužel, situace je jiná. Je totiž velký rozdíl mezi volným a vázaným testosteronem. Pouze zlomek - 2% celkového množství testosteronu se v organismu nachází v aktivní, nevázané formě. Z toho vyplývá, že i když má tělo 700 ng / dl celkového testosteronu, z toho je jen 7 ng / dl volného testosteronu, který je schopen proniknout do buňky a navázat na androgenní receptor.

Je to jako kdyby byl testosteron zavřený za nějakými velkými dveřmi. Proto je namístě otázka, co by bylo třeba udělat, abychom poučné i 98% zbytku testosteronu nacházejícího se v našem těle. To je dobrá otázka. Kdybychom ji vyřešili, začali by se psát nové dějiny zužitkování testosteronu. Animal Stak byl vytvořen, aby se dokázalo zužitkovat i těch 98% vázaného testosteronu, který dosud nebyl dostupný.

Jak to vlastně funguje? Testosteron u mužů produkují varlata a nadledvinky. Když se začne vylučovat, naváže na transportní bílkoviny, jakými je například globulin vázající kortizol, globulin vázající pohlavní hormon (sex hormon biding globulin - SHBG) a albumin. Testosteron se váže slabě na albumin a globulin vázající kortizol. Ale silně se váže na SHBG. Slabé vazby se dají rozvázat. Tedy volný testosteron a slabě vázající se testosteron můžeme považovat za přístupnou hromadu. Testosteron vázající se na SHBG už nemůžeme považovat za takový, protože silná vazba nelze rozvázat a tak nemůže vytvořit jinou vazbu s androgennímu receptorům.

SHBG vzniká v játrech. Má vysokou afinitu k testosteronu. Testosteron a SHBG jsou vůči sobě antagonické. Změny které nastaly na úrovni SHBG významnou měrou ovlivňují bioaktivní hladinu testosteronu (volné respektive na albumin se vázající frakce testosteronu). Obecně, pokud se hladina SHBG zvyšuje, koncentrace volného testosteronu ve srovnání s množstvím celkového testosteronu klesá, a naopak. Pokud se hladina volného testosteronu zvyšuje, zvýší se i hladina celkového testosteronu a poklesne hladina SHBG.

Důležité je, že když snížíme hladinu SHBG zvýší se i hladina celkového testosteronu av souvislosti s tím naroste i množství bioaktivního testosteronu. Zaklínadlem je bioaktivní testosteron. Na úrovni SHBG je ve spojení s estrogenem (úroveň SHBG u žen je vyšší než u mužů). Estrogen stimuluje produkci SHBG. Jelikož se na testosteron snadněji navazuje jako na estrogen, zvýšená hladina SHBG může snadno vyvolat příznaky estrogenizácie, ale to není dobré. Nakolik vliv SHBG na estrogen a testosteron je takový významný, stalo se zájmem těžkých atletů, aby hladinu SHBG v zájmu maximálního nárůstu svalů měli pod kontrolou. Nezapomínejme ani na to, že hladina SHBG se iv pokročilém věku zvyšuje a je v souladu s klesající hladinou testosteronu.

Na základě těchto poznatků vznikl Animal Stak, aby dokonale využil možnosti organismu. Snížením hladiny SHBG můžeme zvýšit množství aktivního testosteronu. Volný testosteron je velmi důležitý k nárůstu svalů a síly. Abychom mohli snížit hladinu SHBG, musíme zvýšit vlastní schopnost organismu produkovat testosteron. Zároveň ostatní účinné látky nacházející se v Animal Stak zabrání konverzi testosteronu na DHT. Také brání aromatizaci proto, aby hladina estrogenu poklesla, tím se naplní účinek Animal Stak. Ze strany biochemických procesů odehrávajících se v organismu napomáhá přirozenému mechanismu produkujícímu testosteron.

Pokudsi připravený vykročit dál, je tu čas pro Animal Stak.

výhody:

  1. Zvyšuje hladinu volného testosteronu
  2. Podporuje nárůst nové svalové hmoty
  3. Zlepšuje využití testosteronu v organismu

Dávkování

Užívejte 1 balíček denně po dobu 21 dní. V tréninkové dny užívejte 30-45 minut před tréninkem. V netréninkové dny užívejte před spaním. Pro lepší výsledky užívejte 3 týdny, pak 1 týden vynechejte. Nejlepší výsledky dosáhnou osoby starší 25 let. Animal Stak je vhodné užívat v kombinaci s Animal Test nebo M-Stak pro maximální svalové přírůstky.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 1 sáček
Počet dávek v balení: (21 pákový) 21
Vitamín B6 (jako pyridoxin HCI) 10,5 mg
Hořčík (jako oxid) 450 mg
Zinek (jako oxid) 30 mg
Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 1 000 IU
Protestosterónový komplex: 1 500 mg
Extrakt z Kotvičníku zemního (Tribulus Terrestris)
(Standardizovaný pro protodioscin & steroidní saponiny)
Tongkat ali prášek (Eurycoma longifolia) (kořen)
Extrakt z Tongkat ali (Eurycoma longifolia) (kořen)
(Eurypeptidy, glykosaponíny & polysacharidy)
Pískavice řecké seno (Fenugreek) (semeno) (steroidní saponiny)
Kořen z kopřivy dvoudomé
Extrakt z kořene řeřicha peruánské (Lepidium meyenii)
Hormonální podpora růstu: 1 500 mg
Komplex argininu (arginin HCI, acetyl-L-karnitin Argin dichlorid)
L-alanyl-Lglutamín
Hovězí sérový albuminového koncentrát
Alfa Glycerylfosforylcholín (alfa GPC)
Komplex anti-aromatázy: 300 mg
Křídlatka japonská (Polygonum cuspidatum) (kořen) (resveratrol)
D-glukarát vápenatý
Diindolylmetán (DIM)
Hormonální zesilovací směs: 500 mg
L-karnitin fumarát
Glycin propionyl L-karnitin HCI
quercetin
astaxantin
Regenerační podpůrný komplex: 500 mg
Extrakt z Ostropestřce mariáskeho (Milk Thistle) (semeno) (silymarin)
Kozinec (Astragalus) (kořen)
Extrakt z Withania opojné (Ashwagandha) (kořen)
Na-R-alfa lipoová kyselina (na-R-ALA)
koenzym Q10

Složení

Želatina (kapsle, siřičitany), fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, kyselina stearová, oxid titaničitý, sója, barvivo FD & C modrá # 1, FD & C žlutá # 5 & 6.

Informace pro alergiky

Obsahuje sóju a vajcia. Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Upozornění

Určeno pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Konzultujte užívání doplňku se svým lékařem. Užívání tohoto produktu mohou být zakázány v některých atletických svazech. Sportovci by měli užívání konzultovat se svými svazy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pro udržení čerstvosti co nejdéle skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah tepla, vlhkosti a slunečního světla.

Výrobce

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA