loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

Advanced Multimineral Athletic Line - Scitec

10 druhů kritických minerálních látek.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Advanced Multimineral pomáhá zajistit potřeby minerálních látek pro ty osoby s aktivním životem, kteří během svých tréninků ztrácejí z těchto životně důležitých živin.

Vápník a hořčík přispívají k normální činnosti nervového systému a svalů. Kromě toho přispívají k zachování normálního stavu kostí a zubů a podílejí se na procesech tvorby energie výměnou látek. Hořčík dále přispívá ke snižování únavy a vyčerpanosti, jakož i k zajištění rovnováhy elektrolytů.

Selen přispívá k normální tvorbě spermií, k normální činnosti štítné žlázy, která je důležitá hlavně z pohledu rychlosti metabolismu, a také k zachování normálního stavu vlasů a nehtů.

Zinek podporuje plodnost, reprodukční schopnosti a udržování normální hladiny testosteronu, jakož i k normální výměnu makroživin.

Měď slouží k zachování normálního stavu pojivových vláken, k normální tvorbě energie výměnou látek, ke správné činnosti nervového systému, k normálnímu transportu železa v organismu, jakož i k normální činnosti imunitního systému. Formule obsahuje 100% doporučené denní dávky.

Železo přispívá k normální tvorbě hemoglobinu, k normálnímu transportu kyslíku v organismu, jakož i ke snižování únavy a vyčerpanosti.

Obsah 150 mikrogramů jódu je také důležitý, protože přispívá k normální produkci hormonů štítné žlázy jestliže její normální činnosti.

Molybden přispívá k normální výměně látek aminokyselin s obsahem síry.

Mangan pomáhá při tvorbě pojivových vláken a při zachování normálního stavu kostí.

výhody:

  1. komplex minerálů
  2. Vysoké dávky potřebných složek

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně s jídlem.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 2 kapslí.
Počet dávek v balení: (60 tbl.) 30
vápník 800 mg
hořčík 300 mg
fosfor 250 mg
zinek 15 mg
železo 14 mg
mangan 2 mg
měď 1 000 mcg
jód 150 mcg
selen 36 mcg
molybden 36 mcg

Složení

Uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, heptahydrát síranu zinečnatého, fumarát železnatý, stabilizátor (polyvinylalkohol), objemové činidlo (síťovaná karboxymethylcelulóza sodná), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin, mastek), barvivo (oxid titaničitý), zvlhčovadlo (polyethylenglykol) , seleničitan sodný, síran manganatý monohydrát, pentahydrát síranu měďnatého, jodid draselný, dihydrát molybdenanu sodného.

Informace pro alergiky

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornění

Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Produkt není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte mimo dosah dětí.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK