loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Xtreme Napalm Energizer - Fitness Authority

Inovativní předtréninková výživa – kombinace složek podporujících fyzickou kondici a výkonnost spolu s rostlinnými adaptogeny s nootropními vlastnostmi – multidimenzionální účinek poskytuje podporu na mnoha úrovních!
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vícesložkový přípravek kombinující standardizované výtažky z rostlinných adaptogenů se složkami používanými v předtréninkových doplňcích. Doplněk stravy byl připraven speciálně pro osoby, které jsou vystaveny vysoké míře psychofyzické únavy a které chtějí maximalizovat své úsilí při tréninku nebo jiných formách cvičení. Výrobek se osvědčuje v různých sportovních disciplínách a na všech úrovních pokročilosti. Doplněk je k dispozici ve formě lehce rozpustného prášku, který umožňuje přípravu ovocného a osvěžujícího nápoje. Neobsahuje žádný cukr.

 • Užívání beta-alaninu přispívá ke zvýšení hladiny karnosinu ve svalech tím, že ovlivňuje jeho tvorbu, to podporuje udržování správného pH pracujících svalů, snižuje únavu, zlepšuje některé cvičební schopnosti a tréninkové adaptace.
 • Suplementace kreatinem během pravidelného tréninku se může ukázat jako užitečná pro zvýšení fyzické výkonnosti, síly a svalové hmoty.
 • L-tyrosin se může ukázat jako cenný při vytrvalostním cvičení.
 • Rosaviny a salidorosidy obsažené v extraktu z rhodioly mohou přispívat ke snížení únavy, udržení dobré nálady a podpoře kognitivních funkcí.
 • Extrakt z Ašvagandy a vitanolidy v něm obsažené se mohou ukázat jako důležitá podpora mimo jiné v souvislosti se zvýšením odolnosti vůči stresu, zlepšením kvality života nebo zlepšením některých pohybových schopností.
 • Kofein má příznivé účinky na kognitivní funkce, snížení únavy a rychlost metabolismu.
 • Cholin má vliv na udržení normálního metabolismu homocysteinu a podporuje správný metabolismus tuků.
 • Niacin a vitamín B6 podporují správnou funkci nervového systému, snižují pocit únavy a pomáhají udržovat optimální energetický metabolismus.

Výhody:

 1. Komplexní vícesložkový předtréninkový stimulant
 2. S obsahem adaptogenů a kofeinem
 3. Přidány vitamíny

Dávkování

Smíchejte 4,5 g (~1 odměrku prášku) se 150-200 ml vody. Užívejte 1 dávku ráno a 1 30-45 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 4,5 g
Počet dávek v balení: (270 g) 60
Beta-alanin 1 600 mg
Kreatin monohydrát 500 mg
z toho kreatin 440 mg
L-tyrosin 250 mg
Cholin bitartrát 250 mg
z toho cholin 102,5 mg
Kofein 200 mg
Bakopa monnieři extrakt z listů (50 % bakosidů) 60 mg (30 mg)
Glukuronolakton 50 mg
L-teanin 50 mg
Ashwagandha extrakt z kořene (1,5 % withanolidových glykosidů) 50 mg (0,75 mg)
Ginkgo biloba extrakt z listů (24 % flavonových glykosidů) 40 mg (9,6 mg)
Niacin 32 mg
Rhodiola rosea extrakt z kořene (3 % rosavinů a 1 % salidorosidů) 25 mg (0,75 mg, 0,25 mg)
Cholin alfoscerát (alpha-GPC) 12,5 mg
Vitamin B6 9 mg
Piper nigrum extrakt z plodů (95% piperin) 2,5 mg (2,38 mg)
Kajenský pepř extrakt z plodů (10 % piperin) 2,5 mg (0,25 mg)

Složení

Beta-alanin, kreatin monohydrát, příchutě 2,3,4 , regulátor kyselosti (E330, E296), příchuť 1 , L-tyrosin, cholin bitartrát, protihrudkující látky (E551, E341), bezvodý kofein, extrakt z listů ba monnieri, L.)(Wettst. 50 % bakosidy), extrakt z kořene ashwagandy (withania somnifera, 1,5 % vitanolidové glykosidy), extrakt z listů ginkgo (24 % flavonové glykosidy), extrakt z kořene rozchodnice růžové ( %rosavinů, 1 % salidorosidů), extrakt z pepře (piper nigrum, 95 % piperin), extrakt z plodů kajenského pepře (capsicum annum, 10 % kapsaicin), prášek ze šťávy z červené řepy 1,2 , sladidla (acesul sukralóza, glykosidy steviolu), sůl, glukuronolakton, L-theanin (extrakt z listů camellia sinensis L. standardizovaný na 99 % L-theanin), cholin alfoscerát (alfa-GPC), niacin (kyselina nikotinová), vitamin B6 (pyrido) , barviva (E160a 2,3,4 , E104* 3,4 ). * Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Příchutě: Lychee1, Dragon Fruit2, Pinacolada3, Mango Lemon4.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoli složku přípravku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se zdravá strava a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte příjem 400 mg kofeinu denně ze všech zdrojů. Nekombinujte s alkoholem. Pokud užíváte léky, konzultujte užívání se svým lékařem. Udržujte mimo dosah malých dětí. Obsahuje odměrku, která slouží k usnadnění dávkování, ale nezaručuje přesné odměření dávky. K odměření přesného množství je vhodné použít váhy. Před použitím dobře promíchejte. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před slunečním zářením. Nezmrazujte.

Výrobce

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA