loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Ulisses – existuje dokonalejší postava?

Ulisses – existuje dokonalejší postava?

Zdraví a krása

28.12.2018

Prečítané: 410x

Ulissesa zná téměř každý, kdo se pohybuje mezi fitness médii. Jeho fotky znají dokonce i lidé, kteří nikdy posilovnu nenavštívili. Při pohledu na jeho fotky je vidět neskutečnou genetiku, kterou dostal od svých rodičů. Z čelního pohledu si ihned všimneš: široká ramena, velké a plné bicepsy, brutální břišní svaly a dokonalá symetrie. Záda a nohy za těmito partiemi také nijak nezaostávají a dotvářejí tak velmi vyvážený a ostrý celek.

Jak to celé začalo?

Tuto formu Ulisses nezískal ze dne na den. V dětství měl typicky hardgainerskou postavu. Byl hubený a nevýrazný. Sportoval pravidelně, věnoval se fotbalu a atletice, ale nedával důraz na správnou stravu. I proto vždy přibíral novou svalovou hmotu hůře než ostatní lidé. Teprve poté, co kompletně překopal jídelníček, se mu podařilo přibrat první kila svalové hmoty. Tehdy se začala ukazovat jeho perfektní stavba těla. Jeho cílem nebyla obrovská postava, jaké jsou dnes viditelné na soutěžích Mr. Olympia, ale vyvážená symetrická postava, jakou měli kulturisté tzv. „Zlaté éry“.

Dnes je Ulissesovi 42 let a při výšce 178 centimetrů váží více než 95 kilogramů. A to téměř bez tuku, protože se celoročně kvůli pravidelným focením udržuje ve formě už několik let.

Ulisses.

Trénink

Hned na začátek si zapamatuj - nekopíruj Ulissesův trénink. Jeho trénink je tak náročný a dlouhý, že pro obyčejného člověka, který má průměrnou genetiku, regeneraci a neužívá dopingové látky, nemá smysl, neboť by způsobil časné přetrénování. Jen ramena mají v tréninku více než 30 sérii. Na záda dokonce až 7 cviků. Začíná vždy základními vícekloubových cviky, postupně přechází na izolované cviky a toto celé kombinuje se shazovacími sériemi a supersériemi.

Rozdělení partií má následující:

Pondělí – nohy

Úterý – záda

Středa – hrudník

Čtvrtek – ramena

Pátek – biceps a triceps

Sobota – den, kdy cvičí znovu partii, kterou chce vylepšit a která mu zaostává

Neděle – oddych

Jeho nejoblíbenějšími cviky jsou zdvihy jednoručních činek na pozitivní nakloněné lavičce, shyby a dřepy. Kardio také zařazuje do tréninku, zejména ve firmě HIIT vždy po tréninku na 15 minut. Buď jde na běžící pás nebo na schody, kde střídá fázi výklusu s fází intenzivního běhu po 30-60 sekundách.

Z čeho se skládá jeho jídelníček?

Jak sám Ulisses řekl,„strava je základ“. Sám se snaží o přísnou disciplínu a připravuje si jídlo vždy předem. Zaměřuje se na kvalitní nezpracovanou stravu, takže omezuje v jídelníčku polotovary a vaří si ze základních potravin. Jeho jídelníček se skládá zejména z vajec, kuřecího masa, tuňákových steaků či jiných ryb, velkého množství ovoce, zeleniny a také z několika proteinových nápojů denně.

Ulisses.

Je naturál?

Jak to již bývá zcela běžné, k tomuto tématu existují dva tábory. Jeden tábor říká, že je naturální a nikdy nemusel brát steroidy. A druhý tábor, který nevěří, že člověk s takovou formou jakou má Ulisses může být naturální.

Sice mu nikdy nebylo prokázáno užívání těchto látek, ale pohled na jeho celoročně vysekanou formu, šílenou kvalitu a definici svalů mluví jasnou řečí. Kromě toho měl v minulosti problémy s gynekomastií, což je jeden ze znaků užívání zakázaných látek.

Čemu se věnuje v současnosti?

V současnosti se věnuje své značce oblečení, trénování celebrit a známých lidí. Patří mezi největší influencery celého fitness průmyslu. Do budoucna by se chtěl věnovat komerčnějším formátům, a pokud by přišla dobrá nabídka, možná by si vyzkoušel i herectví.

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: www.instagram.com • Zdroj: www.protein.cz
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAT NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Překonal rakovinu a dnes je vzorem pro mladé lidi

Překonal rakovinu a dnes je vzorem pro mladé lidi

Zach Zeiler je 24letý fitness trenér, jehož jméno by mohlo být synonymem pro vytrvalost a bojovnost. Těsně po dovršení patnáctého roku života mu doktoři řekli smutnou zprávu. Diagnostikovali mu Hodgkinův lymfom, což je zhoubné onemocnění lymfatického systému. Na to, aby se vyléčil, musel okamžitě začít s chemoterapií a radioterapií. Jeho stav byl velmi vážný a všichni si uvědomovali vážnost této situace. Zachův dědeček měl tutéž nemoc a na rozdíl od Zacha jí i podlehl.

NEBBIA – sportovní fitness oblečení

NEBBIA – sportovní fitness oblečení

Pokud si správný fitness maniak či maniačka a trávíš spoustu času na sociálních sítích sledováním stránek věnujícím se slovenským či zahraničním atletům, určitě znáš značku NEBBIA. Možná už máš i v šatníku několik kousků z jejich produkce. NEBBIA sice vypadá jako zámořská značka, ale víš o tom, že se jedná o lokální značku, pocházející ze Žiliny?

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA