loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Akce: Glutamine + Creatine HPLC - Prom-IN

Tréninkový balíček glutaminu pro podporu a zlepšení regenerace s kreatinem zvyšujícím výkon.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Glutamine: Glutamin je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60% obsahu aminokyselin svalových buněk. Při zátěžových situacích, jako jsou fyzická zátěž, stres a nemoc, dochází ve zvýšené míře k uvolňování glutaminu ze svalových buněk, tzv. katabolizaci. I když si tělo dokáže vytvořit glutamin z ostatních aminokyselin (valinu, isoleucinu, leucinu, kyseliny glutamové), toto vytvořené množství nepostačuje a je ho třeba dodat zvenčí.

Při vysoké fyzické zátěži a současném dlouhodobém nedostatku této aminokyseliny v těle dochází k úbytku svalové hmoty, nastupuje únava, prodlužuje se doba potřebná k regeneraci a zhoršují se imunitní odpovědi organismu. Vědecké pokusy prokázaly, že při úměrném zásobení organismu glutaminem je poptávka svalů možné uspokojit.

výhody:

  1. Zlepšuje a urychluje průběh regenerace po náročném tréninku
  2. Účastní se biosyntézy Glukosaminu a chondroitinu
  3. Až 100 dávek v balení

Creatine HPLC: Jde o přirozeně se vyskytující aminokyselinu, která se pouze v omezené míře syntetizuje, a to především v ledvinách, z aminokyselin methioninu, argininu a glycinu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých intervalů vysoce intenzivního fyzického výkonu, které následují po sobě, příznivý účinek lze dosáhnout již při příjmu 3 g kreatinu denně.

Dávkování

Glutamine: Rozpusťte 5 g (vrchovatá čajová lžička) v 200 ml neperlivé vody, džusu nebo ovocného nápoje. Užívejte 1 dávku po tréninku. Maximálně však 10 g denně v 2 porcích.

Creatine HPLC: Rozpusťte v neperlivé vodě nebo džusu. Užívejte 1 dávku 5 g před tréninkem. Vhodné je užít i druhou dávku po tréninku v kombinaci se sacharidy s vysokým glykemickým indexem a rychle stravitelnými bílkovinami.

Tabulka nutričních hodnot

Glutamine: Velikost jedné dávky: 5 g
Počet dávek v balení: (500 g) 100
hodnoty: ve 100 g v 5 g
L-glutamin 98,5 g 4,9 g
Creatine HPLC: Velikost jedné dávky: 5 g
Počet dávek v balení: (500 g) 100
hodnoty: ve 100 g v 5 g
kreatin monohydrát 99 g 4,9 g

Složení

Glutamine: L-glutamin.

Creatine HPLC: Kreatin monohydrát.

Upozornění

Glutamine: Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Dbejte na dobré uzavření obalu a dodržování způsobu přípravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Creatine HPLC: Nevhodný pro děti, starší osoby, těhotné a kojící ženy, osoby trpící dnou a onemocněním ledvin. Skladujte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 1 měsíce. Dbejte na dobré uzavření obalu a dodržování způsobu přípravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Výrobce

Prom-in, s.r.o., Plzeňská 385, 364 01 Toužim, Česká republika.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA