loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

BcaaMICRO - Yamamoto

Doplněk poskytující 5 g aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) v poměru 2: 1: 1 v tabletové formě.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

BCAA (z anglického Branched Chain Amino Acids) jsou 3 esenciální aminokyseliny - leucin, isoleucin a valin s rozvětveným řetězcem. Nejčastěji mají BCAA v suplementech poměr 2: 1: 1 a zastupují až 40% z celkových esenciálních aminokyselin ve tvém těle a 14-18% aminokyselin ve svalech. BCAA.stimulujú syntézu bílkovin a tedy tvorbu svalové hmoty, zároveň chrání svaly před katabolismem, odbouráváním svalů.

Patentovaný mikroenkapsulačný systém MCU-20® optimalizuje rozpustnost a absorpci, aby se dosáhlo účinnější uvolňování aktivních složek, čímž se zvyšuje jejich schopnost interagovat s tělem. Účinné látky jsou zapouzdřeny ve puchýřky, která může mít velikost 1 až 10 mikrometrů. Jedna dávka může obsahovat miliony mikrokapslí, z nichž každá je schopna uvolnit účinné látky do těla.

Mnohé suroviny běžně používané ve světě doplňků výživy mají limity různého druhu (degradace v gastrointestinálním traktu, špatná rozpustnost materiálu, který může vytvářet sraženiny). Cílová surovina tak není absorbována ani využita v žádaném množství. Díky patentované mikroenkapsulačnej technice MCU-20® se surovina nejdříve rychle vysuší bez ovlivnění fyzikálně-chemických vlastností prvku a pak se fragmenty na extrémně malé mikrogranule. Následně se "zachytí" v tenkých filmech mikroenkapsulačného činidla, které umožní nejen chránit a izolovat surovinu, ale také dokáží omezit jakékoliv nepříjemné pachy. Díky MCU-20® bylo aminokyselinám, které se vyznačují nízkou rozpustností a stabilitou ve vodě, umožněno vstoupit do nové éry, jejíž lesk účinnosti je zvýšený tím, že se dá rychle a zcela rozpustit bez tvorby sraženin, pro mnohem vyšší absorpci.

Účinné látky, jako jsou aminokyseliny a deriváty, jsou často jen částečně absorbovány. Například glutamin, ze kterého je 60-80% absorbovaných střevem, zbytek je příliš málo na to, aby uspokojil potřeby našich svalů. S mikroenkapsulačnou technologií MCU-20® projde glutamin gastrointestinálním traktem nepoškozené, aby byl 100% absorbován. Totéž platí pro arginin, kde se asi 40% perorálně podané dávky ztratí a znehodnotí žaludečními šťávami. Nebo případ kreatinu, kde střevní enterocyty nejsou schopny absorbovat objemné mikrokrystaly kreatinu. A užívání kreatinu spolu se sacharidy s vysokým glykemickým indexem by mohlo být ideální pro optimalizaci jejich vstřebávání, ale kontraproduktivní pro ty, kteří drží dietu. Technologie mikroenkapsulaci MCU-20® účinně zaručuje 100% absorpci obsažených aktivních složek!

výhody:

  1. Až 5 g BCAA v denní dávce 6 tbl.
  2. Patentovaný mikroenkapsulačný systém MCU-20®
  3. Zajišťuje účinnou absorpci příslušných účinných látek
  4. Optimalizuje rozpustnost a absorpci, aby se dosáhlo účinnější uvolňování aktivních složek
  5. Žádná degradace v gastrointestinálním traktu

Dávkování

Užívejte 6 tablet denně, zapijte dostatečným množstvím vody.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 6 tbl.
Počet dávek v balení: (100 tbl.) 16
BCAA 2: 1: 1 Cambridge Assured TM 5 g
z toho L-leucin 2,5 g
z toho L-isoleucin 1,25 g
z toho L-valin 1,25 g

Složení

Směs BCAA 2: 1: 1 Cambridge Assured ™ (L-leucin, L-valin, L-isoleucin, glazury: hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), objemové činidla: celulóza, fosforečnan vápenatý; protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky výživy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepoužívejte během těhotenství a kojení nebo delší dobu bez konzultace s lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte zdrojem tepla a slunečnímu záření.

Výrobce

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA