loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

BCAA PAK - 6PAK Nutrition

Receptura před tréninkem obsahující aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) v poměru 2: 1: 1 a vitaminy (vitamin C, vitamin B6 a vitamín B12).
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Aminokyseliny včetně aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) jsou složkami proteinů, tj hlavními funkčními a stavebními bloky každé buňky lidského těla. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem jsou klasifikovány jako exogenní aminokyseliny, a proto je třeba dodávat jejich stravou, protože nejsou syntetizovány organismem. Zásobníkem aminokyselin s rozvětveným řetězcem je primárně svalová tkáň, kde BCAA tvoří asi 14-18% jeho struktury. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem mohou být zdrojem energie a podílet se na syntéze dalších aminokyselin. Mohou ovlivnit syntézu bílkovin, zejména svalových, což je pro fyzicky aktivní lidi velmi důležité.

Stojí za to vědět, že přidání vitamínů do BCAA PAK není náhodné. Vitamin C, vitamin B6 a vitamín B12 přispívají k udržení normálního energetického metabolismu a snižují pocit únavy a vyčerpání. Tyto vitamíny navíc pomáhají při správném fungování imunitního a nervového systému a pomáhají udržovat normální psychologické funkce. Vitamin B6 navíc přispívá k udržení normálního metabolismu bílkovin a glykogenu, jakož i k regulaci hormonální činnosti. Vitamín B12 zase hraje roli v procesu dělení buněk a pomáhá při správné produkci červených krvinek.

Instantizovaná receptura 6PAK Nutrition BCAA PAK zaručuje dobrou rozpustnost, díky čemuž rychle přijmete svou porci BCAA obohacenou o vitamíny. Váš recept na úspěch mohou být aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v optimálním poměru 2: 1: 1.

výhody:

  1. Rozvětvené aminokyseliny v poměru 2: 1: 1
  2. Podpora při tréninku
  3. dobrá rozpustnost

Dávkování

Smíchejte 10 g (2 odměrky) prášku s 300 ml vody. Užívejte 1 dávku denně před, během nebo po tréninku.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 10 g
Počet dávek v balení: (400 g) 40
vitamín C 30 mg
vitamín B6 2 mg
vitamín B12 6 mikrogramů
BCAA 2: 1: 1 8 000 mg
L-leucin 4 000 mg
L-isoleucin 2 000 mg
L-valin 2 000 mg

Složení

Směs aminokyselin BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), aromata, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (koncentrát z červené řepy 2, karoteny 1,3), vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin), maltodextrin 3.

Příchutě: 1 Orange Kiwi, 2 Lychee Grape, 3 Cactus Lemon.

Upozornění

Neužívejte, pokud máte alergii na některou ze složek přípravku. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA