loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Viacollagen - Orin

Vylepšili jsme jeden z Vašich nejoblíbenějších produktů. Představujeme Vám Viacollagen se "zlatem Inků" - druhu Lucuma a tropickou třešní - acerolou. Zachovali jsme vysokou denní dávku klinicky testovaného mořského kolagenu, vitamínu C, kyseliny hyaluronové, biotinu a zinku.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Jak jsme vylepšili Váš nejoblíbenější produkt Viacollagen?

Obohatili jsme ho o Lucu: Blahodárné účinky tohoto exotického ovoce už znali i Inkové, díky čemuž je nyní označované také jako "zlato Inků." Druhu Lucuma je bohatým zdrojem antioxidantů, které napomáhají zpomalovat proces stárnutí, což ocení zejména Vaše pokožka. Kromě toho může působit protizánětlivě a může také pomoci urychlit hojení ran a modřin.

Obohatili jsme ho o Acerolu: Jde o tropickou třešeň, která pochází z Jižní Ameriky a je charakteristická vysokým obsahem vitamínu C. Bylo v ní objevených přibližně 150 zdraví prospěšných látek. Toto ovoce se často používá pro zlepšení pokožky a vlasů a proto se stalo oblíbeným u mnoha žen na celém světě.

Používáme klinicky testovaný mořský kolagen Ve VIACOLLAGENe používáme hydrolyzované kolagenové peptidy - nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje již více než 175 let. Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlepší využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Mluvíme o bioaktivním hydrolyzovaném mořském kolagenu. Kvalita je pro nás prvořadá, ale důležité jsou i množství účinných látek, proto jsme do VIACOLLAGENu namíchali až 150 000 mg mořského kolagenu typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Účinky kolagenu jsou podloženy klinickou studií.

Anti - aging receptura: Kyselina hyaluronová je vhodná pro hydrataci Vaší pokožky. Kombinace biotinu a zinku zas přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky. Biotin navíc přispívá k normálnímu metabolismu, důležité pro tvorbu energie. A protože víme, že naše tělo nedokáže zpracovat kolagen bez dostatečného množství vitamínu C, do jedné denní dávky jsme namíchali až 1000 mg tohoto vitamínu.

Používáme výhradně přírodní aroma a přírodní barvivo VIACOLLAGEN obsahuje výhradně 100% přírodní aroma a barvivo. Ať se rozhodnete pro jakoukoli příchuť, můžete se těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoliv chemických škodlivin.

Díky tomu, že VIACOLLAGEN splnil všechny podmínky, je platně registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví SR.

Dávkování

Rozmíchejte 1 dávku (naplňte odměrku po rysku 15 ml, příchuť ananas 6,7 g, příchuť citrón 6,67 g, příchuť višeň 6,77 g) v 200 ml a užívejte 1x denně. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Citron) 6,67 g
Počet dávek v balení: (200 g) 30
Bioaktávne kolagenové peptidy z ryb 5 000 mg
druhu Lucuma 200 mg
kyselina hyaluronová 80 mg
Vitamíny a minerální látky:
vitamín C 1 000 mg
- z toho Acerola 35 mg
zinek 5 mg
biotin 20 mikrogramů

Složení

Ananas: Bioaktivní kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin C (Acerola), druhu Lucuma, přírodní aroma: ananas, hyaluronan sodný, sladidlo: glykosidy steviolu, glukonan zinečnatý, barvivo: betakaroten, vitamin B7 (D- biotin).

Citron: Bioaktivní kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin C (Acerola), druhu Lucuma, přírodní aroma: citron, hyaluronan sodný, sladidlo: glykosidy steviolu, glukonan zinečnatý, barvivo: betakaroten, vitamin B7 (D- biotin).

Višeň: Bioaktivní kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin C (Acerola), druhu Lucuma, přírodní aroma: višeň, hyaluronan sodný, sladidlo: glykosidy steviolu, glukonan zinečnatý, barvivo: betakaroten, vitamin B7 (D- biotin).

Informace pro alergiky

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornění

Nádobu uchovávejte zavřenou, uskladňujte mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Konzumujte po rozpuštění v tekutině. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA