loader black loader black loader product loader white

The Creatine - DY Nutrition

Dvousložkový kreatin obohacený o beta-alanin a taurin.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

The Creatine je kombinací 3 gramů monohydrátu kreatinu a 3 gramů tri-kreatin-malátu, což výrazně zvyšuje tréninkový výkon a celkovou sílu v tělocvičně. Obohacený jemným množstvím beta-alaninu a taurinu. The Creatine zvyšuje svalové kontrakce a zlepšuje buněčný metabolismus, bojuje s únavou během nejtěžších setů. Efektivní a absorbovatelný vzorec kreatinu, není nutná fáze nasycování.

Výkonnost a intenzita přímo souvisí s přínosy, kterých dosáhnete v tělocvičně. Kreatin je vaše odpověď. Po desetiletí se kulturisté obraceli na kreatin, aby zvýšili celkovou sílu v posilovně. A opravdu, upřímně řečeno, funguje to – věda to potvrzuje.

Kreatinová doplňková dávka se však stala sofistikovanější než jednoduché podávání kreatin monohydrátu každý den a Dorianů The Creatine to odráží.

Výkonná směs 3 gramů kreatin monohydrátu a 3 gramů tri-kreatin-malátu maximalizuje koncentraci kreatinu v pracujících svalech, silně táhne více vody do buněk a zvyšuje syntézu bílkovin. Kreatin je doplňován jemným množstvím beta-alaninu, který působí jako odpuzovač únavy a kyseliny mléčné spolu s taurinem, aby maximalizoval svalové kontrakce. Výsledkem je perfektní set, dosažený pokaždé, bez náhody.

Výhody:

  1. Dvě kreatinové složky - kreatin monohydrát a tri-kreatin malát
  2. Doplněn o beta-alanin a taurin
  3. Bez cukru
  4. Pro maximalizaci síly

Dávkování

Smíchejte 8 g (1 odměrku) s 250 ml studené vody a užívejte 30 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Strawberry) 8 g
Počet dávek v balení: (316 g) 39
Hodnoty: ve 100 g v 8 g
Komplex vitamínů skupiny B:
Vitamin B1 13,75 mg 1,1 mg
Vitamin B2 17,5 mg 1,4 mg
Vitamin B3 200 mg 16 mg
Vitamin B5 68,7 mg 5,5 mg
Vitamin B6 14 mg 1,1 mg
Biotin 0,6 mg 50µg
Kyselina listová 2,5 mg 0,2 mg
Vitamin B12 31 µg 2,5 µg
Kreatin monohydrát 37,5 g 3 000 mg
z toho kreatin 32,9 g 2 640 mg
Tri-kreatin malát 37,1 g 2 968 mg
z toho kreatin 27,8 g 2 224 mg
Beta-alanin 12,5 g 1 000 mg
Taurin 6,25 g 500 mg

Složení

Cherry: Kreatin monohydrát, tri-kreatin malát, beta-alanin, taurin, maltodextrin, příchuť, sladidlo (sukralóza), vitamíny skupiny B (nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin hcl, thiamin hcl, thiamin hcl , kyanokobalamin), barvivo (ponceau 4R*).

Peach: Kreatin monohydrát, tri-kreatin malát, beta-alanin, taurin, maltodextrin, příchuť, sladidlo (sukralóza), vitamíny skupiny B (nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin hcl, thiamin hcl, , kyanokobalamin), barvivo (karamel).

Strawberry: Kreatin monohydrát, tri-kreatin malát, beta-alanin, taurin, maltodextrin, příchuť, sladidlo (sukralóza), vitamíny skupiny B (nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin hcl, thiamin , kyanokobalamin), barvivo (ponceau 4R*).

* Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Informace pro alergiky

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, sóju, vajcia a orechy.

Upozornění

Neužívejte v případě, pokud jste alergičtí na kteroukoli složku přípravku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Nevhodný pro osoby užívající léky. Beta-alanin může způsobovat neškodné mravenčení u citlivých osob. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte dobře uzavřené při teplotě 5-30 °C. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření, zdrojů tepla a vlhkosti. Spotřebujte do 6 měsíců po otevření.

Výrobce

DY Nutrition Global SRL, Robescu F. Constantin 12, 030218 Bucharest, Romania.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA