loader black loader black loader product loader white

Beauty Hair - Swedish Supplements

Hair Beauty se skládá z látek, které se tradičně používají k výživě vlasů zevnitř, k posílení kořínků vlasů ak zachování lesku. Obsahuje mimo jiné membránu vaječných skořápek Ovoderm, která je zdrojem kolagenu a kyseliny hyaluronové.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Hair Beauty pomáhá vytvářet podmínky pro hustší a zářivější vlasy a poskytuje jemné omlazení přicházející zevnitř. Obsahuje přírodní látky, jako jsou membrány vaječných skořápek, vitamíny, minerální antioxidanty a rostlinné extrakty.

Hair Beauty obsahuje:

  • Ovoderm (membrána vaječných skořápek), která dodává tělu živiny, které jsou nezbytné pro strukturu vlasů, jako jsou různé typy kolagenu, elastinu a bioaktivní bílkoviny
  • Oxid křemičitý obsahuje křemík, který je potřebný k vytváření a posílení bílkovin, jako jsou kreatin, kolagen a elastin, z nichž naše nehty a vlasy převážně sestávají
  • Dále najdeme výtažek z prosa bohatý na miliacin, který chemicky patří do skupiny rostlinných sterolů a dá se říci, že je to rostlinná látka podporující hormony, studie prokázaly pozitivní vliv na růst vlasů a pojivové tkáně
  • Minerální zinek pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem, účastní se procesu dělení buněk a pomáhá udržovat normální pokožku a nehty.
  • Selen působí jako antioxidant, který chrání buňky před degradací, nízká hladina selenu může způsobit zhoršenou kvalitu vlasové pokožky a nehtů
  • Obsah mědi je důležitý pro její ochranný účinek a zvýšení pigmentace vlasů, jakož i biotinu, který přispívá k normálnímu růstu vlasů.

Výhody:

  1. Komplex látek pro zdravé vlasy a nehty
  2. Obsahuje Ovoderm (membrána vaječných skořápek)
  3. S obsahem křemíku, mědi pro barvu a lesk, ale také selenu a výtažku z prosa

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně se snídaní.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 2 kaps.
Počet dávek v balení: (60 kaps.) 30
Ovoderm 300 mg
Silice z přesličky 200 mg
Extrakt z Prosa 200 mg
L-cystein 100 mg
Vitamin B5 (kyselina pantotenová) 60 mg
Zinek 10 mg
Měď 700 µg
Biotin 300 µg
Selen 40 µg

Složení

Membrány vaječných skořápek (ovoderm), extrakt z přesličky rolní (equisetum arvense), extrakt z prosa (panicum miliaceum), kyselina pantotenová, glukonát zinku, glukonát mědi, biotin, selenan sodný, obal kapsle (hovězí želatina, barva látky (steran hořečnatý a oxid křemičitý).

Upozornění

Doplněk výživy, neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte na suchém a chladném místě, dobře uzavřené, mimo dosah dětí.

Výrobce

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA