loader black loader black loader product loader white

Glowy Hair - Beast Pink

Produkt pro ženy, které touží po zářivých a pevných vlasech bez sklonů k vypadávání.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Glowy Hair je unikátní komplex pro ženy, které touží po zdravých, pevných a lesklých vlasech s přirozenými barevnými tóny. Ve složení naleznete například zinek a selen, které přispívají k udržení zdravých vlasů i nehtů. Samotný zinek má vliv i na vzhled a kvalitu pokožky, stejně jako obsažený vitamín A. Nechybí však ani další důležité složky. Například vitamín B5 přispívající ke snížení únavy a vyčerpání. Nezbytná je i role vitamínu B7 (biotinu), který je důležitý pro udržení zdravých vlasů a pokožky.

Kromě vitamínů a minerálních látek však Glowy hair obsahuje i další účinné složky. Jmenovat můžeme například MSM (metylsulfonylmetan), což je látka, která vykazuje antioxidační aktivitu a účastní se tvorby struktury kolagenu. Může tak být přínosný například pro lidi, kteří chtějí podpořit zdraví pokožky hlavy.

Dalšími účinnými složkami jsou pak pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) a esenciální aminokyselina methionin. Ty používají zejména lidé trpící k vypadávání vlasů. Výtažek z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) si oblíbili zase ti, které trápí zvýšená tvorba lupů. Methionin je navíc aminokyselina s obsahem síry, která se pojí s vlivem na napětí pokožky, poddajnost vlasů a posílení nehtů. Díky svým vlastnostem může navíc podpořit i přirozenou detoxikaci organizmu.

Ve složení Glowy hair naleznete však i kyselinu para-aminobenzoovou známou pod názvem PABA. Ta je populární mezi lidmi, kteří usilují o pevnou a hydratovanou pokožku s mladistvým vzhledem nebo touží po kvalitních vlasech. Nechybí však ani antioxidant přeslička rolní (Equisetum arvense), která se běžně objevuje v doplňcích pro podporu normálního stavu pokožky, nehtů a vlasů.

Výhody:

  1. Komplexní doplněk pro podporu zdravého vzhledu vlasů a pokožky
  2. Vhodný i pro ženy, které trápí slabé vlasy bez lesku
  3. Praktická kapslí forma

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 2 kaps.
Počet dávek v balení: (90 kaps.) 45
MSM (methylsulfonylmetan) 400 mg
Pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) 180 mg
Extrakt z přesličky rolní 10:1 (Equisetum arvense) 180 mg
Extrakt z kopřivy dvoudomé 20:1 (Urtica dioica) 180 mg
L-methionin 160 mg
PABA (kyselina para-aminobenzoová) 100 mg
Zinek 10 mg
Selen 55µg
Vitamin A 500µg
Vitamin D3 25µg
Vitamin B5 12 mg
Vitamin B7 100µg

Složení

Methylsulfonylmetan (MSM), pivovarské kvasnice (saccharomyces cerevisiae), extrakt z přesličky rolní 10:1 (equisetum arvense), extrakt z kopřivy dvoudomé 20:1 (urtica dioica), L-methionin, kyselina para-aminoben , L-selenomethionin, protihrudkující činidla (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), vitamin B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin A (retinylacetát), vitamin B7 (D-biotin), želatinová červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý).

*Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Informace pro alergiky

Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA