loader black loader black loader product loader white

Fitoderm (podporuje opálení bez fleků) - Yamamoto

Fitoderm podporuje pěkné a rovnoměrné opálení pokožky a to bez fleků díky obsahu tyrosinu, což je aminokyselina, která pomáhá vytvářet melanin.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Fitoderm je výživový doplněk stravy s obsahem vybraných vitamínů a minerálů, lykopenem, brutnáku olejem a aminokyselinami cystein a tyrosin pro zdraví pokožky. Měď přispívá k pravidelné pigmentaci kůže, zatímco vitamin A a zinek přispívají k udržení normální funkce kůže. Zinek podporuje i fyziologický metabolismus vitamínu A a spolu s vitaminem E, mědí a selenem přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Je určen pro ty, kteří chtějí podpořit opalování zdravějším způsobem. a také pro ty, kteří chtějí zabránit stárnutí pokožky vlivem slunce, které způsobuje degenerativní změny na kůži. Pomáhá pokožce, aby zůstala déle mladší a pružnější. Ideální užívat nejméně měsíc před působením slunce, aby se zaručilo, že antioxidanty, které působí proti volným radikálům generované sluncem, budou působit v plné míře.

výhody:

  1. Podporuje opálení bez fleků
  2. Pomáhá chránit pokožku před působením volných radikálů
  3. Balení vystačí na měsíc

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe s jídlem.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 1 kapslí.
Počet dávek v balení: (30 kapslí.) 30
vitamín E 10 mg
vitamín C 100 mg
kyselina pantothenová 5 mg
beta karoten 5 mg
z toho vitamín A 833μg
lykopen 2 mg
zinek 10 mg
měď 1 mg
selen 55μg
brutnákový olej 20 mg
L-cystein 20 mg
L-tyrosin 20 mg

Složení

Kyselina l-askorbová (vitamin C), kapsle (želatina, barvivo (oxidy a hydroxidy železa, oxid titaničitý)), beta karoten, D-alfa-tokoferylacetát, olej z brutnáku lékařského (semínka) (Borago officinalis L.), prášek, l-cystein, l-tyrosin, rajčatový extrakt (solanum lycopersicum L.) plody 15% lykopen, l-selenomethionín, glukonát měďnatý, činidla proti spékání (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), vápenatý d-pantotenát (kyselina pantotenová).

Upozornění

Výživové doplňky nejsou náhradou za ochranný krém s vhodným ochranným faktorem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Udržujte mimo dosah malých dětí. Dlouhodobé užívání konzultujte s lékařem. Nevhodné pro děti a těhotné ženy. Uchovávejte na suchém místě mimo zdrojů tepla a slunečního světla.

Výrobce

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA