loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ENDUROSNACK Gel sáček - Nutrend

Zástupce zcela nové řady produktů Endurance! ENDUROSNACK představuje ideální zdroj energie ve snadno dostupné formě, nyní zcela bez barviv a bez lepku.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Hlavní energetický podíl tvoří speciální sacharid isomaltulóza (Palatinose), který se pozvolna vstřebává a dodává vysoké množství kvalitní energie. Tento gel je dále obohacen o L-karnosin zlepšující vytrvalostní výkon a sílu, o BCAA v poměru 2: 1: 1, taurin, glycin a L-alanin.

Je určen pro:

  • Průběžné doplňování energie v průběhu dlouhodobé zátěže. Je také vhodný pro doplnění energie před začátkem aktivity

výhody:

  • Praktická forma kdykoliv po ruce
  • Isomaltulóza (Palatinose)
  • L-karnosin zlepšující vytrvalostní výkon a sílu, L-alanin
  • BCAA v optimálním poměru 2: 1: 1
  • Taurin a glycin
  • bez lepku

Dávkování

Užijte cca 20 minut před zátěží 1 sáček a zapijte dostatečným množstvím sportovního nápoje. V průběhu zátěže jezte pravidelně, během jedné hodiny je možné užít 1 - 2 sáčky. Vždy zapijte. Maximálně 4 sáčky za den.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Orange) 75 g (1 sáček)
Počet dávek v balení: (75 g) 1
hodnoty ve 100 g v 75 g
Energetická hodnota 666 kJ / 157 kcal 500 kJ / 118 kcal
tuky 0 g 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
sacharidy 37 g 27,8 g
z toho cukry 37 g 27,8 g
vláknina 0 g 0 g
bílkoviny 1,8 g 1,4 g
sůl 0,15 g 0,11 g
taurin 667 mg 500 mg
glycin 667 mg 500 mg
L-leucin 333 mg 250 mg
L-isoleucin 167 mg 125 mg
L-valin 167 mg 125 mg
L-alanin 333 mg 250 mg
L-karnosin 33 mg 25 mg

Složení

Apricot: Voda, isomaltulosa - Palatinose ™ (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, L-leucin, L-alanin, regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, L-isoleucin, L- valin, aroma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

Blackberry: Voda, isomaltulosa - Palatinose ™ (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, L-leucin, L-alanin, regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, L-isoleucin, L- valin, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnosin, aroma, sladidla acesulfam K a sukralóza.

Green Apple: Voda, isomaltulosa - Palatinose ™ (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, L-leucin, L-alanin, regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, L-isoleucin, L -valin , aroma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

Orange: Voda, isomaltulosa - Palatinose ™ (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, L-leucin, L-alanin, regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, L-isoleucin, L- valin, aroma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

Salted Caramel: Voda, isomaltulosa - Palatinose ™ (je zdrojem fruktózy a glukózy), glukóza, zahušťovadlo xantanová guma, taurin, glycin, L-leucin, L-alanin, regulátor kyselosti kyselina citronová, chlorid sodný, regulátor kyselosti kyselina jablečná, L- isoleucin, L-valin, aroma, konzervanty benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnosin, sladidla acesulfam K a sukralóza.

Upozornění

Nesmí se užívat jako náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 ° C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Výrobce

NUTREND D. S., a. s., Chválkovice 604, Olomouc, Česká republika.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA