loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Enza 7 Digestive - Extrifit

S doplňkem Enza 7 Digestive využijete dokonale každou živinu. A to nejen z běžného jídla, ale i ze suplementů, jakými jsou například vaše oblíbené proteinové nápoje nebo různé instantní kaše.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vynikající pomocník pro dokonalé trávení všech živin, bílkovin, sacharidů i tuků. Obsahuje komplex 7 trávicích enzymů, papain, alfa amylázu (Aspergillus oryzae), bromelain, laktázu (Aspergillus oryzae), celuláza (Trichoderma reesei), neutrální proteázu (Bacillus licheniformis) a lipázu (Aspergillus aryzae).

Je určen pro osoby se zhoršeným trávením, které je zapříčiněno nízkou produkcí enzymů v trávicím traktu. To je pak na vině vzniku nepříjemných trávicích obtíží av konečném důsledku i špatného využití živin ze stravy. Příčiny nižší produkce enzymů mohou být různé, proto v každém případě doporučujeme konzultovat užívání našeho produktu s odborníkem.

U sportovců má zhoršené trávení v důsledku nedostatečné enzymatické funkce negativní vliv na sportovní výkon i následnou regeneraci. Sportovci potřebují tělu zajistit dostatečný příjem žádoucích živin. Proto je při nízké produkci enzymů užívání produktu Enza 7 Digestive velmi efektivním řešením.

Produkt je vhodné užívat před konzumací větších porcí potravy s kombinovaným zastoupením bílkovin, sacharidů a tuků. Pomůže vám i s trávením velmi složitých, kombinovaných jídel, jako je nedělní kachna, řízek s bramborovým salátem, pečivo s máslem atd. Tedy nejen při dietní stravě.

Enza 7 Digestive je naplněn v kapslích, které se rychle a dobře tráví, což je pro jejich účinek velmi důležité. Enzymy jsou v kapslích s logem Extrifit. Logo je vytištěno přírodním barvivem.

výhody:

  1. Komplex 7 trávicích enzymů
  2. Zlepšují trávení bílkovin, sacharidů i tuků
  3. Až 90 dávek

Dávkování

Užívejte 1 kapsli před jídlem nebo spolu s jídlem, zapijte 100 ml vody. Maximální denní dávka jsou 3 tobolky.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 1 kapslí.
Počet dávek v balení: (90 kapslí.) 90
Energetická hodnota 11 kJ / 3 kcal
tuky 0, g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
sacharidy 0,6 g
z toho cukry 0,1 g
bílkoviny 0,1 g
vláknina 0 g
sůl 0 g
Směs trávicích enzymů 100 mg
Enzymatická aktivita vyjádřena na 1 g účinné látky:
alfa amyláza 24 000 U
neutrální proteáza 6 000 U
papain 2 000 000 U
bromelain 600 U
celuláza 200 U
laktáza 4 000 U
lipáza 1 000 U

Složení

Papain, alfa amyláza (Aspergillus oryzae), bromelain, laktáza (Aspergillus oryzae), celuláza (Trichoderma reesei), neutrální proteáza (bacillus licheniformis), lipáza (Aspergillus aryzae), plnidlo: maltodextrin, kapsle (želatina, přírodní barvivo oxid titaničitý, minerální barvivo oxid železitý, přírodní leštící látka šelak).

Upozornění

Užívání konzultujte s odborníkem. Skladujte v suchu při teplotě do 20 ° C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výrobce

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA