loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

Crea Pump - Warrior Labs

Pumpa, která zvyšuje cirkulaci krve pro maximum kvalitních svalů.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Napumpování svalů je vedlejší efekt cvičení a jeho dosažení v tréninku je znak toho, že všechno jde tak jak má. Kromě toho, že zvýšená cirkulace krve ve svalech působí pozitivně na psychiku člověka, její dosažení je nutností, pokud je vaším cílem maximalizace růstu svalové hmoty. Proč? Více krve = více živin a více stavebního materiálu.

S Warrior Crea Pump budou vaše svaly napumpované jako balóny. Při výběru účinných složek se vsadilo na jistotu, lety, výzkumy a zkušenostmi sportovců ověřené složky jako je Citrulin Malát, Arginin Alfa Ketogutarát, Kreatin Magnézium Chelát, trikreatin Malát, Beta-alanin, Tyrosin, Taurin a další.

Citrulin Malát - je aminokyselina, která se využívá pro zlepšení sportovního výkonu prostřednictvím jeho pozitivního vlivu na prokrvení. Suplementace citrulin snižuje únavu a zlepšuje odolnost organismu během náročného, dlouhotrvajícího aerobního a anaerobního tréninku. Doplňování citrulinu zvyšuje obsah ornithinu a argininu v plazmě. Znamená to, že se zlepšuje metabolismus oxidu dusnatého, což vede k jeho zvýšené produkci.

Studie z roku 2010 potvrdila, že skupina sportovců, která užívala před tréninkem citrulin, provedli o 50% více opakování a zaznamenali menší svalové poškození, než skupina užívající placebo. Navíc suplementace citrulin výrazně snižuje svalovou bolest během fyzicky náročných tréninků a posiluje funkce imunitního systému.

AAKG (Arginin Alfa Ketoglutarát) - AAKG je stejně jako citrulin silným vazodilátorom, který stimuluje organismus k vyšší produkci oxidu dusnatého. Zvyšuje velikost svalů prostřednictvím velkého množství krve, kterou do nich vhání. AAKG je součástí téměř každého předtréninkového produktu. Oxid dusnatý, který je díky AAKG produkován ve větší míře uvolňuje krevní cévy a rozšiřuje jejichvnitřní průměr, což vede k zvýšenému průtoku krve. Tímto způsobem zvyšuje přenos kyslíku, transport živin, lépe vychytávání glukózy a rychlejší odstraňování odpadních látek. Za zmínku stojí i jeho pozitivní vliv na zvyšování libida.

Magnézium Kreatin Chelát - spojení kreatinu a hořčíku v tomto případě není náhoda. Díky této vazbě je kreatin lépe absorbován než ve formě monohydrátu. Hořčík jako alkalická sloučenina působí proti kyselému prostředí v žaludku, což může vést k degradaci kreatinu. Druhou věcí je, že hořčík má řadu významných úloh v různých fyziologických funkcích. Hraje významnou roli v resyntézu ATP. ATP posiluje všechny svalové kontrakce a jeho vyšší hladiny znamenají lepší výkon, a tím i více impulsů na růst svalové hmoty.

Tři Kreatin Malát - sloučenina vyrobena z monohydrátu kreatinu a kyseliny jablečné. Jak název napovídá, jde o vazbu 3 molekul kreatinu navázaných na 1 molekulu kyseliny jablečné. Jeho hlavní účinek spočívá v zvyšování a cirkulaci hladiny ATP (adenosin trifosfát), který je přímo odpovědný za svalovou kontrakci. Z vědeckých studií vyplývá, že napomáhá zvyšovat celkovou tělesnou hmotnost, velikost svalů, vytrvalost, mozkové funkce a tělesnou zdatnost. A to není všechno. Kreatin účinně pomáhá zvyšovat výbušnou sílu a udržuje v kondici volné hladiny testosteronu. Tři Kreatin Malát má větší biologickou dostupnost oproti běžnému monohydrátu.

Beta-Alanin - stavební kámen karnosinu, molekuly, která pomáhá zvyšovat fyzickou výkonnost v rozsahu 60-240 sekund. Beta-Alanin je modifikovaná verze aminokyseliny alaninu. Zkušenosti sportovců s touto látkou jsou takové, že Beta-alanin napomáhá zvyšovat svalovou vytrvalost (v průměru jsou schopni provést o 2 opakování více v každé sérii). Zvýšené hladiny karnosinu bojujípřed poklesem pH a chrání organismus před produkcí kyseliny mléčné.

N-acetyl L-tyrosin - aminokyselina, která pomáhá produkovat noradrenalin a dopamin. Oddaluje nástup únavy, zvyšuje mentální bdělost a koncentraci, působí jako silný antoxidant.

Taurin, zelený čaj, Citrus Aurantium přinášejí více energie, efektivní spalování tuku, podporují mozkové funkce, oddalují únavu a mají antioxidační účinky.

Crea Pump obsahuje navíc vitaminy a minerály důkladně vybrané av takových množstvích, aby zesilovaly účinky hlavních složek produktu. Navíc působí preventivně proti křečím.

Warrior Crea Pump je vytvořen z látek, které jsou přirozeného původu a bez použití zdraví škodlivých potravinových aditiv, (které můžete znát pod slangovým názvem Éčka) a bez umělých barviv. Svým složením je bez obav mohou konzumovat vegani, vegeterian, lidé trpící laktózovou intolerancí nebo celiakií.

Díky nulovému obsahu kalorií je tento produkt vhodný do těch nejtvrdších diet, kdy vám i přes sníženému kalorickému příjmu umožní trénovat skutečně tvrdě. Pokud budete mít více energie, budete schopni hubnout efektivněji a rychleji.

Dávkování

1 odměrku (13 g) rozmíchejte v 300 ml studené vody. Takto připravenou dávku můžete užít 20-30 minut před tréninkem nejlépe na prázdný žaludek. Pro posouzení tolerance přípravku doporučujeme začít s dávkou ½ odměrky. Maximální denní dávka je 1 odměrka.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Raspberry) 13 g
Počet dávek v balení: (400 g) 30
citrulin Malát 1 800 mg
AAKG 1 000 mg
Kreatin Magnézium Chelát 1 000 mg
trikreatin Malát 1 000 mg
Beta-Alanin 2 500 mg
N-acetyl L-tyrosin 500 mg
taurin 1 000 mg
Zelený čaj 95% 400 mg
Pomerančovník hořký 95% 15 mg
vitamín B6 2 mg
vitamín B12 0,0002 mg
niacin 20 mg
citrát hořečnatý 150 mg
citrát draselný 100 mg
citrát sodný 50 mg
chrómpikolinát 0,2 mg

Složení

Patentované přírodní příchutě, sladidla, aromata, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralosa, acesulfam-K, oxid křemičitý.

Informace pro alergiky

Bez lepku a laktózy.

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, na vyléčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Před zahájením užívání se poraďte se svým lékařem. Není vhodný pro osoby trpící onemocněním srdce, žil, slinivky, ledvin, jater nebo vysokým krevním tlakem. Nevhodný pro registrované sportovce. Nevhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Nekombinujte s alkoholem. Neužívejte kofein z jiných zdrojů (káva, stimulanty) pokud užíváte doplněk. Uchovávejte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření v teplotě 6-25 ° C. Chraňte před mrazem a vlhkostí.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK