loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Crea Core - Fitness Authority

Crea Core - Fitness Authority: Kreatinový produkt založený na pokročilých formách kreatinu, který snižuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech během dlouhých tréninků.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Přídavek pískavice zvyšuje hladinu testosteronu, což pomáhá při budování kvalitní a mohutné svalové hmoty. Každá dávka CreaCore vás dostane na novou úroveň.

CarnoSyn Beta-Alanin je pouze beta-alanin pod licencí celosvětové NAI organizace pro použití v doplňcích výživy. Dr. Roger Harris změnil sportovní výzkum, vynalezl nové formy kreatinu a objevil výhody používání beta-alaninu jako doplňku pro podporu nárůstu hladiny karnosinu. Svalový karnosin působí jako vyrovnávací paměť a oddaluje nástup svalové únavy. Dr. Harris zjistil, že doplňováním beta-alaninu se zvýšila fyzická kapacita a vytrvalost.

Creatine HCl: v současné době se jedná o nejpokročilejší formu kreatinu a jeho vynikající účinky potvrdilo několik vědeckých studií. Díky hydrochloridu byli vědci schopni navrhnout molekulu kreatinu, která je rozpustná ve vodě a je stálá v každém prostředí. Z tohoto důvodu během užívání kreatinu nebudete cítit žaludeční problémy a nadýmání. Na rozdíl od monohydrátu není nutná žádná nasycovací fáze. K nasycení plazmy dochází velmi rychle a to díky vysoké biologické dostupnosti kreatinu HCl.

Di-creatine malate: má lepší rozpustnost jako monohydrát a je mnohem více aktivní. Co to znamená? Dvě molekuly kyseliny jablečné v di-kreatin malátu jsou energetické substráty Krebsova cyklu. Ten je klíčový při produkci ATP, a ATP slouží jako konečný zdroj energie pro pracující svaly.

Creatine AKG: AKG je přídavný zdroj energie, stejně jako kyseliny jablečná. Díky rychlé a dokonalé rozpustnosti se rychle dostane do svalů. Nevyžaduje si nasycovací fázi.

Pískavice řecké seno: rostlinný extrakt se přidává pro zvýšení anabolického stavu organismu. Steroidní saponiny ze pískavice jsou prekurzory při syntéze anabolických hormonů. Zvyšují retenci dusíku, což vede ke zvýšené syntéze svalových bílkovin.

Dalším významným přínosem je sloučenina 4-hydroxy-isoleucin. Tato sloučenina je podobná inzulínu a snižuje hladinu cukru v krvi.

Dávkování

Smíchejte 1 vrchovatou odměrku prášku (7 g) s 150 ml vody. Vypijte jednu dávku před tréninkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (Příchuť Cherry) 7 g
Počet dávek v balení: 50
Hodnoty jedné dávky
kreatin hydrochlorid 3 000 mg
Di-creatine malát 1 500 mg
Creatine AKG 500 mg
Beta-Alanin (CarnoSyn) 1 000 mg
pískavice řecké seno 200 mg

Složení

Kreatin hydrochlorid, dikreatin malát, beta-alanin (CarnoSyn), třešňové aroma, kreatin alfa-ketoglutarát, fenugreek powder, sladidlo (sukralóza), barvivo (Azorubín - může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornosti u dětí).

Upozornění

Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a dobře vyvážené stravy. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Výrobce

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA