loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Craze Shot - 6PAK Nutrition

Předtréninkový doplněk výživy v podobě shotu. Díky němu bude každý trénink (iv slabší den) absolvovaný na 100%. Sáhněte po silné injekci energie a překonejte další tréninkové bariéry, nenechte se ničím omezovat! Produkt obsahuje pouze účinné dávky ověřených účinných látek, včetně velké porce čistého kofeinu.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Je skvělou volbou pro všechny lidi, kteří si cení nejvyšší kvalitu a promyšlené složení. Produkt je určen pro lidi s vysokou tolerancí vůči účinkům kofeinu.

Účinné složky:

  • Kofein ovlivňuje množství aspektů, jako například: zvýšení pozornosti, zlepšení koncentrace, snížení pocitu únavy při fyzické námaze, ale také přispívá ke zvýšení vytrvalosti a fyzické účinnosti. S
  • Beta-Alanin je součástí molekuly karnosinu, která je zodpovědná za zlepšení vytrvalosti těla při cvičení. Vykazuje vysoký antioxidační potenciál, který se promítá do podpory imunitního systému v boji proti volným kyslíkovým radikálům. Zavedení beta-alaninu do suplementace zlepšuje cvičební vytrvalost svalů a podporuje jejich regeneraci, díky čemuž se i po velmi náročném tréninku vrátíte do plné formy za kratší čas!
  • Taurin je volná aminokyselina a nachází se v mnoha tkáních. Podílí se na mnoha důležitých procesech v lidském těle, například moduluje osmotický tlak, ovlivňuje kationtové homeostázu a vykazuje neurotransmiterů funkce. Taurin také působí jako antioxidant.
  • Cholin je důležitá sloučenina, která hraje roli jako předchůdce fosfatidylcholinu (kritických složky buněčných membrán). Je také prekurzorem žlučových kyselin, lipoproteinů a betainu.

výhody:

  1. Předtréninkový stimulant založen na 4 účinných složkách
  2. S vysokým obsahem kofeinu
  3. bez kreatinu
  4. Praktická tekutá forma
  5. Balení obsahuje 4 dávky

Dávkování

Před nebo během tréninku vypijte 1 porci (20 ml, 1/4 lahvičky). Užívejte maximálně 3 porce během 24 hodin. Před použitím dobře protřepejte. Spotřebujte do 24 hodin po otevření.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (obě příchutě) 20 ml
Počet dávek v balení: (80 ml) 4
Beta-Alanin 800 mg
taurin 250 mg
kofein 120 mg
cholin bitartrát 50 mg

Složení

Lemon Grape: Voda, beta-alanin, taurin, bezvodý kofein, kyselina (kyselina citronová), cholin bitartrát, sladidla (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), aromata, maltodextrin.

Orange: Voda, beta-alanin, taurin, bezvodý kofein, kyselina (kyselina citronová), cholin bitartrát, sladidla (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), aroma, maltodextrin.

Upozornění

Vysoký obsah kofeinu 600 mg / 100 ml. Kvůli vysokému obsahu kofeinu (120 mg / dávka) se produkt nedoporučuje dětem a dospívajícím do 16 let, těhotným ženám, kojícím ženám, diabetikům a osobám citlivým na kofein s hypertenzí a jinými kardiovaskulárními chorobami. Nemíchejte s alkoholem. Nepřekračujte denní příjem 400 mg kofeinu. Nepoužívejte s jinými výrobky, které jsou zdrojem kofeinu nebo jinými přísadami s podobným účinkem. Jednorázový příjem 800 mg beta-alaninu může způsobit mravenčení nebo necitlivost. Neužívejte, pokud máte alergii na některou ze složek přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA