loader black loader black loader product loader white

Clear Muscle - Muscletech

Clear Muscle - Muscletech: v tvrdém tréninkovém režimu, nabrali testovaní sportovci, kteří užívali Clear Muscle, průměrně neuvěřitelných 7,4 kg čisté svalové hmoty.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Převratná novinka v suplementaci určené pro budování svalů, která vytváří novou, samostatnou kategorii sportovní výživy. Její hnací silou je BetaTOR, který dokáže výrazně zvýšit syntézu bílkovin, zároveň razantně omezit katabolismus a perfektně tak připravit tělo do stavu ideálního pro růst svalů a to takového, jaký jste ještě nezažili. Jedná se o zcela nově vytvořený metabolit a derivát volného leucinu a HMB. Tato ještě nikdy nikde jinde nepoužitá sloučenina otevírá cestu k využití skutečného, plného potenciálu HMB a jeho úžasné biologické dostupnosti, efektivnosti a následně dosaženým výsledkům.

Randomizovaná, dvojitě zaslepená a placebem kontrolovaná klinická studie provedená na University of Tampa na skupině velmi dobře trénovaných kulturistů prokázala naprosto impozantní výsledky, lepší než jakákoli jiná studie, která kdy dosud byla provedena na sportovním doplňku na podporu výkonnosti, včetně proteinů, kreatinů a BCAA. Během této 12 týdenní klinické studie, která se zakládala na tvrdém tréninkovém režimu, nabrali testovaní sportovci, kteří užívali Clear Muscle, průměrně neuvěřitelných 7,4 kg čisté svalové hmoty. Ti, kterým bylo podáváno pouze placebo, jí nabrali jen 2,1 kg. A co víc, součet maximálních výkonů pro jedno opakování (1RM) na benchpress, mrtvý tah a dřep se u osob užívajících Clear Muscle dramaticky zlepšil průměrně o 77 kg, na rozdíl od skupiny s placebem.

Clear Muscle přesně vystihuje definici „tvůrce nové kategorie sportovní výživy“, na trhu podobný výrobek neexistuje. Je k dispozici exkluzivně pro značku MuscleTech, má formu čiré tekutiny, která je naplněna v průhledné kapsli.

Jakmile se dostane do těla, začne účinná složka Clear Muscle aktivovat anabolické procesy ve svalu zvané "p70S6k/mTOR". mTOR je zásadní indikátor syntézy svalové bílkoviny, aby mohl sval růst, musí být mTOR vždy aktivován. Clear Muscle však působí i dalším směrem, pomáhá blokovat ubikvitin-proteazomovou cestu (UPP). Obvykle, když je UPP činná, sval se rozpadá (katabolismus). Pokud je však UPP inhibována, míra rozpadu svalů se sníží. Každá dávka Clear Muscle razantně nastartuje syntézu bílkovin a zároveň výrazně zpomalí rozpad svalů. Tělo je tak ve stavu, ve kterém je naprosto ideálně připraveno pro nabírání svalové hmoty.

Výhody:

  1. Maximální podpora výkonu a růstu čisté svalové hmoty
  2. Registrovaná složka BetaTOR®
  3. Obsahuje 28 denních dávek

Dávkování

Užívejte 1 dávku (1 kapsle) vždy ráno, odpoledne a večer. Ve dnech tréninku užívejte 1 z těchto 3 dávek 30 minut před tréninkem. Nepřekračujte dávkování více než 3 dávky (3 tobolky) během 24 hodin. Pro maximální výsledky současně absolvujte stejný tréninkový plán, jaký byl aplikován ve 12 týdenní studii Clear Muscle.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 1 kaps.
Počet dávek v balení: (84 kaps.) 84
BetaTOR® (Free acid beta-hydroxy-beta-methylbutyrate) 1 000 mg
Bezvodý betain 250 mg

Složení

Glycerin, modifikovaný potravinový škrob, karagenan, sorbitol, čištěná voda, přírodní aromata.

Informace pro alergiky

Obsahuje kokos.

Upozornění

Určeno pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte zdravotními problémy, poraďte se o užívání tohoto produktu se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA