loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Cell Tech Creatine - Muscletech

Vědecky vyvinutá kreatinová receptura s tvrdým jádrem určená pro hardgainery, kteří mají problém nabrat velikost a sílu. Tato patentově chráněná kreatinová receptura obsahuje základní složky podpořené více než 30 klinickými výzkumnými studiemi provedenými během několika desetiletí.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

2 odměrky Cell Tech dodají 5 gramů kreatin monohydrátu. Jedinci, kteří konzumovali toto množství kreatinu a uhlohydrátů dodaných během fáze zatížení Cell Tech, získali v průměru 3,4 libry svalů za 7 dní. Subjekty užívající kreatin s džusem přibraly pouze 0,8 libry.

Zvýšená síla: V jiné studii subjekty, které užívaly množství kreatinu a uhlohydrátů obsažených ve 2 odměrkách Cell Tech výrazně zvýšily svou sílu na bench press, leg press a biceps curl.

Zlepšený transport živin: Každá porce 2 odměrek Cell Tech obsahuje 200 mg silné sloučeniny kyseliny alfa-lipoidní (ALA). výzkum naznačuje, že ALA pomáhá zlepšit vstřebávání kreatinu a glukózy do svalové buňky prostřednictvím specializovaných transportérů.

Větší velikost a plnost svalů: Cell Tech poskytuje vícestupňovou kombinaci sacharidů, která si po tréninku vynutí silný nárůst inzulínu. To pomáhá dostat kreatin a další živiny do svalů a rychle doplňuje zásoby glykogenu, což usnadňuje super kompenzaci glykogenu a intenzivní účinek na rozšíření svalů. Žádné cyklování: klinická studie odhalila, že používání Cell Tech nevedlo ke snížení regulace transportérů kreatinu.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem a buňky zvyšující objem: Kromě klíčových složek pro budování svalů dodává Cell Tech aminokyseliny s rozvětveným řetězcem L-leucin, L-valin a l-isoleucin v poměru 2:1:1. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem jsou aminokyseliny ve volné formě – jednotlivé molekuly, které se rychle tráví a vstřebávají do krevního oběhu. Cell-Tech obsahuje také aminokyseliny taurin a alanin. Tyto aminokyseliny ve volné formě jsou dvě z nejrozšířenějších aminokyselin ve svalech a pomáhají při solmizaci buněk.

Výhody:

  1. Léty ověřené složení
  2. Kombinace kreatinu, BCAA, taurinu, alaninu a ALA
  3. Podporuje nárůst čisté svalové hmoty
  4. Zvýšení síly

Dávkování

  • Jak mám užívat Cell Tech? Užijte 1 odměrku Cell-Tech se 200 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.
  • Pro lepší výsledky: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.
  • Pro dosažení nejlepších výsledků: Prvních 7 dní (nasycovací fáze): Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno, když se vzbudíte a 2 odměrky se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno na lačno a druhou dávku 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody v odpoledních hodinách.
  • Udržovací fáze: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.
  • Mám užít Cell-Tech ve dnech, kdy netrénuji? Ano. Podle pokynů na etiketě, měli byste konzumovat jeden až dvě dávky Cell Tech v netréninkových dnech ráno ihned po probuzení, abyste udrželi vysokou úroveň kreatinu ve svalech.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Fruit Punch) 50 g (1 odměrka)
Počet dávek v balení: (1 360 g) 27
Počet dávek v balení: (2 720 g) 54
Energetická hodnota 150 kcal
Sacharidy 38 g
z toho vláknina 2 g
z toho cukry 14 g
včetně přidaných cukrů 14 g
Vitamin C 125 mg
Vitamin B6 5,3 mg
Vitamin B12 0,2 mcg
Hořčík 30 mg
Sodík 45 mg
Draslík 30 mg
Muscle Growth And Strength Matrix:
Creatine Monohydrate 5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix:
Taurin 1 g
L-alanin 500 mg
BCAA Matrix:
L-leucin 500 mg
L-valin 250 mg
L-isoleucin 250 mg
Enhanced Nutrient Transport:
Kyselina alfa-lipoová 100 mg
Fosforečnan draselný 55 mg

Složení

Vícestupňová sacharidová směs maltodextrin, dextróza, ModCarb® ( ovesné otruby, quinoa, pohanka, proso), vosková kukuřice (kukuřičný škrob), cluster dextrin), rozpustná kukuřičná vláknina, protihrudkující látka, přírodní oxid umělý , emulgátor: slunečnicový lecitin, sladidlo: acesulfam draselný, sladidlo: sukralóza, barva: FD&C Red #40 (Allura Red E129).

Informace pro alergiky

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Spracované v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, orechy a arašidy, ryby, kôrovce a mäkkýše.

Upozornění

Tak jako u všech kreatinových produktů, během používání udržujte přiměřený stav hydratace. Neužívejte, pokud trpíte cukrovkou nebo máte-li sklony k hyperglykémii nebo hypoglykémii. Pokud se u vás objeví kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce, přestaňte používat a poraďte se s lékařem. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ ohledně možných hrudek v produktu!!!
Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v chladničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící! Balení také obsahuje sáček se silikagelem, který pohlcuje vlhkost.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA