loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Animal Test - Universal

Přináší brutální výsledky v nárůstu svalové hmoty a síly. Protestosteronový doplněk, který obsahuje vysoce účinné extrakty.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Animal Test je legální doplněk výživy pro náročné. Vybuduj si čistou svalovou hmotu v co nejkratším čase a bez vedlejších účinků. Animal Test je cesta k monstrózní postavě ak neohraničené síle. Je to nejsilnější produkt z řady Animal.

Pro-androgenní složení Animal Test obsahuje dynamicky působící rostlinné výtažky a látky zvyšující hladinu volného i celkového testosteronu. Vyšší hladina testosteronu vede k větším a rychlejším přírůstkům svalstva a zároveň ke zvětšení reálné síly.

Animal Test obsahuje:

Kyselina arachidonová: Jedná se pravděpodobně o nejdůležitější komponent tohoto doplňku. Kyselina arachidonová je sloučenina nezbytná pro správný chod lidského organismu. Přestože si ji tělo dokáže samo vytvořit z kyseliny linolové, prakticky se nenachází ve stravě. Kyselina arachidonová je nezbytná pro produkci mezi jinými prostaglandinů, důležitých činitelů v procesu růstu svalové hmoty a spalování tukové tkáně.

Zavedena do doplňků určeným sportovcům byla díky objevu Williama Llewellyna, amerického steroidního guru. Nyní byla tato komponenta patentována. Kyselina arachidonová, podávaná zevnitř zvětšuje svalovou hmotu právě díky zvýšené produkci prostaglandinů, to je hlavních regeneračních látek v organizmu. Výsledek je přímo úměrný dávce – čím více kyseliny arachidonové je užito, tím rychleji a účinněji bude při tréninku poškozená svalová tkáň zregenerována. Tím pádem dochází k podstatně většímu nárůstu hmotnosti a síly.

Navíc kyselina arachidonová zvětšuje množství androgenních receptorů a zvyšuje hladinu IGF-1. Z výsledků testu, zjišťujícího účinnost kyseliny arachidonové v jednom z nejpopulárnějších amerických servisů, prováděného beta-testery, byl zaznamenán nárůst svalové hmoty do 8 kg v dobe 50 dní.

3,4-Divanillyl Tetrahydrofuran: Je to extrakt z kopřivy. Vyznačuje se zajímavým působením na lidský organismus. Jak ukazují první výzkumy způsobuje zvýšení hladiny volného testosteronu podstatně výrazněji, než výtažek z ovsa, který byl dosud rozšířenou komponentou dietních doplňků. Tento komponent je inhibitor SHBG, to je globulinů svazujících pohlavní hormony, které tím, že se spojí s molekulou např. testosteronu, způsobí její deaktivaci. Navíc, divanillyl tetrahydrofuran má silné antiestrogenní působení, což zabraňuje aromatizaci, a působení testosteronu je díky tomu výraznější.

Výtažek z rostliny Cissus Quadrangularis: Dodává organismu anabolické ketosteroidy. Je dokázáno, že ketosteroidy zvětšují sílu svalů a jejich hmotu, způsobují zrychlení regenerace a snižují hladinu kortizolu (hormon, který stupňuje rozpad svalů při tréninku). Navíc kromě anabolických vlastností je Cissus quadrangularis také antioxidant a zlepšuje funkčnost kloubů.

Trans Resveratrol (Trans-3,5,4'-trihydroxystilben), Agaricus Bisporus (Pečárka dvouvýtrusná) a Hesperetin (3',5,7-trihydroxy-4'-methoxyflavon): Jedná se o komponenty se silnými antiestrogenními účinky. Hesperetin působí jako inhibitor aromatázy, a proto nedochází k nadměrné produkci estrogenů. Trans resveratrol se spojí s estrogenním receptorem, bez jakékoli receptorové informace, proto je vyloučena schopnost ke spojení se s ním již existujících molekul estrogenů.

Extrakt z Pepra černého a 6'7 ' - Dihydroxibergamottin: Poslední dva komponenty významně zlepšují vstřebávání obsažených komponent v doplňku, jsou obecně využívány v různých doplňcích. Zabraňujou předběžnému rozpadu komponentů v játrech, což usnadňuje jejich vstřebávání do krevního oběhu.

Výhody:

  1. Extra silná formule pro zvýšení testosteronu
  2. Napomáhá nárůstu svalové hmoty
  3. Podporuje zvýšení síly
  4. Balení s obsahem 21 dávek

Dávkování

Užívejte 1 sáček denně spolu s jídlem po dobu 21 dnů. V tréninkové dny užívejte 1 sáček pak spolu s předtréninkovým jídlem. Animal Test funguje ideálně ve spojení s intenzivním tréninkem a zvýšeným příjmem kvalitních kalorií a bílkovin. Je také nutné dodržovat správný pitný režim během užívání Animal Testu. Pro nejlepší výsledky užívejte 2 balení po sobě po dobu 42 dnů. Potom přerušte užívání na 4 týdny. Během této doby se doporučuje užívat Animal M-Stak pro zachování nárůstu čisté svalové hmoty.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 1 sáček
Počet dávek v balení: (21 paků) 21
Pro-Androgen Complex 2 500 mg
Kopřiva dvoudomá (Urtica Dioica, kořen) (3,4-Divanillyl Tetrahydrofuran)
Extrakt z Cissus Quadrangularis (kořen) (ketosterony)
Pohankovec japonský (Polygonum Cuspidatum, kořen)
(Trans-3,5,4'-trihydroxystiben (trans resveratrol))
Pečárka dvouvýtrusná (Agaricus Bisporus) (polysacharidy)
3´,5,7-Trihydroxy-4´-Metoxyflavony (Hesperetin)
Hypertrophic Response Complex 1 500 mg
Kyselina arachidonová (40 % in a Proprietary Fatty Acid/Oil Blend)
Grapefruit (6´,7´- Dihydroxybergamottin) (semeno)
Extrakt z Pepra černého (Piper Nigrum, plod)

Složení

Želatina (siřičitany), glycerin, stearan hořečnatý, voda, barvivo (karamel), oxid křemičitý, barvivo (FD&C červená #40, FD&C modrá #1).

Informace pro alergiky

Obsahuje siričitany. Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva aj mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Upozornění

Neužívejte pokud je u vás riziko vzniku nebo trpíte chorobou jater, štítné žlázy, psychickou chorobou, úzkostí, depresí, záchvatovou chorobou, cukrovkou, astmatem, vysokým krevním tlakem, vysokým cholesterolem, artritidou, chorobou srdeční, mrtvicí, v případě těhotenství, pokud trpíte zánětlivým onemocněním, máte dietu se zákazem konzumace červeného masa. Konzultujte užívání se svým lékařem, pokud pravidelně užíváte léky nebo trpíte nějakou nemocí. Konzultujte užívání se svým lékařem, pokud užíváte léky proti depresi, MAO inhibitor nebo jiné léky na předpis. Nevhodný pro děti, ženy a starší lidi. Přestaňte užívat objeví-li se u vás závrať, nespavost, třes, nervozita, bolest hlavy nebo nepravidelný srdeční tep. Registrovaní sportovci konzutujte užívání s příslušnou komisí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pro udržení čerstvosti co nejdéle skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah tepla, vlhkosti a slunečního světla.

Výrobce

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA