loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Androanabol - Androrganics

Vynikající produkt pro sportovce na snížení podkožního tuku, zvýšení libida, podporu tvorby vlastního testosteronu a aktivování anabolického stavu v těle. Zvyšuje energetickou stránku organismu a využívá k tomu spalování tuku. Je vhodný pro každého, kdo chce z tréninku vytěžit více. Účinný na snížení tělesného tuku a zároveň udržení a zvýšení tvorby svalové hmoty. Vynikající i do diet před soutěží nebo pro každého, kdo chce zviditelnit svoji vydřenou postavu. S obsahem přírodního antiestrogénu.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Pozitivní účinky:

 • Snížení hladin tělesného tuku (za 2-4 týdny 5-10%)
 • Nárůst hladiny testosteronu
 • Zvýšení síly a výdrže
 • Vyšší tvrdost svalstva a podpora růstu
 • Silné afrodiziakum, zvyšuje libido
 • urychluje metabolismus
 • Více energie a lépe nabuzení
 • Zrychlení regenerace po zátěži
 • Žádná nadměrná tvorba estrogenů
 • Žádné vedlejší účinky

Účinné látky:

 1. Kreatin ethylester podporuje sílu, výbušnost a objem svalů bez zavodnění, oddaluje únavu svalů, energetizuje organismus.
 2. Tribulus Terrestris - výzkumy ukazují prudký nárůst testosteronu u mnoha uživatelů Tribulus. Zvýšená hladina testosteronu podporuje syntézu bílkovin a pozitivní dusíkovou rovnováhu.
 3. Tongkat Ali - působí na Leydigovy buňky, ve kterých stimuluje sekreci mužského pohlavního hormonu testosteronu. Snižuje hladinu vázaného a metabolicky neaktivního testosteronu. Zvyšuje úroveň energie.
 4. Metoxyizoflavón zvyšuje čistou svalovou hmotu a zároveň snižuje tuk a podporuje zdravou hladinu cholesterolu. Také významně zvyšuje regeneraci svalů po cvičení a snižuje hladiny kortizolu. Doporučená denní dávka je 300 mg, maximální až 800 miligramů.
 5. Beta-ekdysteron je silně anabolický a poskytuje zvýšený růst svalstva. Anabolický rostlinný sterol, který prokazatelně zvyšuje proteosyntézu a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků! Dlouhodobě základní stavební kámen silových sportovců východního bloku.
 6. Acetyl-L-karnitin (ALCAR) je velmi účinná forma, která zajišťuje přeměnu tuku na energii. Také výzkumy potvrdily, že zvyšuje produkci testosteronu, pomáhá zvyšovat kostní a svalovou hmotu. Zlepšuje funkci srdce, mozku a kontrakce svalů.
 7. Mucuna pruriens zvyšuje produkci testosteronu a růstového hormonu. Silné afrodiziakum s pozitivními účinky na zdraví. Je oblíbenou superpotraviny, protože její konzumace přispívá k podpoře libida, vytrvalosti a vitality.
 8. Chryzín je antiestrogen, který snižuje katabolismus a zabraňuje aromatizaci. Vykazuje protizánětlivé a antioxidační účinky.
 9. ZMB6 - nezávislé studie na univerzitách v USA prokázaly, že denní suplementace látkami obsaženými v ZMA ve vyváženém synergickém poměru zvyšuje celkovou a volnou hladinu testosteronu a hladinu růstového faktoru IGF-1. Navíc obsahuje vitamín B6, který ještě zlepšuje vstřebávání zinku a hořčíku.
 10. Alfalipoová kyselina je silná anabolická složka sama o sobě, ale také zvyšuje účinnost ostatních složek Androanabolu. Zároveň působí jako silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály.

výhody:

 1. Až 10 účinných složek podporuje maximálně vyrýsování
 2. Snížení podkožního tuku
 3. Zachování testosteronu na maximální úrovni

Dávkování

Doporučená denní dávka:

 • při hmotnosti do 70 kg: 3-4 g
 • od 71- 80 kg: 4-5 g
 • 81-90 kg: 5-6 g
 • nad 90 kg: 6 g

Denní dávku rozdělte do 2-3 dávek s minimálně 6 hodinovým odstupem. Jednu dávku užívejte přibližně 30 minut před tréninkem. Prášek rozmíchejte v malém množství vody a užívejte po jídle.

Nejlepší užívání je v cyklech. Užívejte 8 týdnů a pak 2 týdny přestávka, cyklus je možné opakovat. Rovněž může být cyklus orientovaný na balení. Po každém balení následuje 1 týden přestávka a cyklus lze opakovat 3x.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 1 g
Počet dávek v balení: (90 g) 90
hodnoty: v 3 g
kreatin ethylester 800 mg
Tribulus terrestris extrakt 90% steroidních saponinů 400 mg
Acetyl l-karnitin (ALCAR) 300 mg
Tongkat Ali extrakt 1 200: 1 300 mg
5-methyl-7-metoxyizoflavón 99% 300 mg
Beta-ekdysteron 99,9% 200 mg
Mucuna pruriens extrakt 200 mg
5,7-dihydroxyflavón 100 mg
kyselina alfalipoová 75 mg
ZMB6 325 mg
z toho hořčík (citrát) 300 mg
z toho zinek (citrát) 20 mg
z toho vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 5 mg

Složení

Kreatin ethylester, kotvičník zemní (tribulus terrestris) extrakt 90% steroidních saponinů, ZMB6 (magnézium citrát, citrát zinečnatý, pyridoxin hcl (vitamín B6)), 5-methyl-7-metoxyizoflavón 99%, acetyl l-karnitin, tongkat ali (Eurycoma longifolia) extrakt 1 200: 1, beta-ekdysteron 99,9%, Mucuna pruriens extrakt l-dopa, chryzín, kyselina alfalipoová.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém a chladném místě. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte nalačno. Vedlejší účinky nejsou známy, v případě výskytu jakýchkoliv nežádoucích účinků produkt přestaňte užívat a poraďte se s lékařem.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA