loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

Amino Essence - Warrior Labs

Komplex BCAA, EAA a dalších účinných látek pro podporu výkonu během tréninku.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Amino Essence je produkt sestaven ze 3 skupin látek:

  1. BCAA (leucin, valin, isoleucin v klinicky ověřeném poměru 2: 1: 1)
  2. Amino Matrix směs (8 esenciálních aminokyselin, které jsou nezbytné pro vaše zdraví, růst svalů a celkovou pohodu)
  3. Amino & Nutrient směs (složka sestávající z Citrulin malátu, Argininu, R-ALA, D-Pinitolu, Chrom pikolinátu, vitamínu B3 a B6, hořčíku a draslíku).

Znamená to, že tento produkt není čistě aminokyselinový. Najdete v něm BCAA, EAA (esenciální aminokyseliny) ale i látky, které vám napomohou zvýšit váš tělesný výkon v posilovně a vedle tom všem budou vaše svaly napumpované do prasknutí. Rozhodně oceníte i antioxidační účinek díky složce R-ALA.

Amino Essence představuje komplexní aminokyselinový produkt nejvyšší kvality. Jednotlivé aminokyseliny v tomto produktu nepodléhají třepení, ale po aplikaci směřují okamžitě do krve, kde spouštějí anabolické procesy.

Zažijte pocit plnosti svalů a napumpování i několik hodin po tréninku. Amino Essence je díky svému složení nejkomplexnější produkt jaký můžete mít. Synergie BCAA, ECA, Citrulin malátu, Argininu, R-ALA, vitamínů a minerálů ho předurčuje na absolutní vrchol ve své kategorii. Odměňte se svým svalům po tvrdém tréninku tím nejlepším!

Amino Essence je vyroben čistě z naturálních látek bez použití potravinových aditiv (éček). Je vhodný pro lidi s alergií na laktózu, celiaků, vegany a vegetariány. Obsahuje 0% kalorií! Je tedy vhodným adeptem na post ideálního pomocníka do diety, resp. předsoutěžní přípravy. Amino Essence se připravují velmi snadno díky své dokonalé rozpustnosti. Připravený nápoj je lahodné chuti bez nepřirozených umělých rušivých prvků.

Pokud jedete stavět dům, bez kvalitního stavebního materiálu se nezaobdete. Stejně je to i při budování svalů. Na to, aby se vám podařilo dosáhnout postavu snů, bez bílkovin se prostě neobejdete. Nyní nemyslíme jen konzumaci velkého množství masa, vajec a tvarohu. Máme na mysli i suplementy, které jsou schopny odvracet stav katabolismu po náročném tréninku a vyvolat anabolické procesy v těle. Aminokyseliny jako základní stavební jednotky jsou ve sportovní výživě nenahraditelné a nezbytné.

Velká část našich buněk, svalů a tkáně je tvořena aminokyselinami, což znamená, že provádějí také mnoho důležitých tělesných funkcí (dávají buňkám strukturu). Hrají klíčovou roli při přepravě a skladování živin. Aminokyseliny mají vliv na funkci orgánů, žláz, šlach a artérií. Kromě toho jsou nezbytné při hojení ran a na opravu tkání, zejména svalů. Podílejí se také na odstraňování odpadních látek, které vznikají v souvislosti s metabolismem.

Co když je aminokyselin ve stravě málo?

V případě nedostatečných dávek aminokyselin je tělo nuceno rozložit své svalovou tkáň, aby opravilo svalstvo poškozené vlivem tréninku. Výsledkem bude úbytek svalové hmoty (atrofie). Tělo, které disponuje větším množstvím svalů má zvýšenou spotřebu energie, stejně tak vyšší potřebu aminokyselin.

Lidský organismus není schopen syntetizovat všechny aminokyseliny. Některé z nich musí být přijata z potravy jako prekurzory. Aminokyseliny, které mají ve své molekule rozvětvený řetězec, aromatický kruh nebo heterocyklus (valin, leucin, isoleucin, methionin, threonin, fenylalanin, tryptofan, lysin, histidin), potřebuje organismus přijímat výhradně z potravy, protože si je neumí vyrobit sám. Tyto aminokyseliny se nazývají esenciální aminokyseliny.

BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) - valin, leucin, isoleucin jsou nejdůležitější aminokyselinovýchKyselina pro všechny sportovce, kulturisty nebo jinak aktivních jedinců. Jejich suplementace je nezbytností zejména v obdobích redukce hmotnosti, kdy je strava kaloricky redukována. BCAA přímo chrání svalovou hmotu před destručnkími vlivy diety. Po vědeckých výzkumech v poslední době bylo jednoznačně potvrzeno, že nejefektivnější poměr BCAA je 2: 1: 1 (leucin: valin: isoleucin).

L-histidin - k nedostatku této aminokyseliny může dojít při nevyvážené stravě a při velkém stresu. Jeho snížené množství může vést k poruchám růstu nebo vzniku revmatické artritidy. Histidin má v organismu mnoho vitálních funkcí - podílí se na syntéze hemoglobinu, opravě tkáně a posiluje také imunitní systém. Jednou z nejdůležitějších charakteristik histidinu je, že se může proměnit na různé látky, včetně histaminu, glutamátu a hemoglobinu. Kromě toho se podílí na různých metabolických reakcích, a proto nepřímo zajišťuje přívod kyslíku do všech orgánů a tkání.

N-Acetyl L-Cystein - je proteinogénna aminokyselina, která přispívá k tvorbě proteinů. L-cystein podporuje syntézu vysoce antioxidačního glutathionu a může být také uložen v této chemické formě. Hraje důležitou roli při detoxikaci a výsledné ochraně více tkání a orgánů. Podle nedávných výzkumných studií zpomaluje přirozený proces stárnutí, pomáhá při prevenci demence a roztroušené sklerózy.

L-threonin - je důležitý pro regulaci bílkovinné rovnováhy v těle. Tato aminokyselina je prekurzorem serinu a glycinu. To jsou dvě další aminokyseliny potřebné k produkci svalové tkáně. L-threonin podporuje trávicí funkce, imunitní systém, jaterní a kardiovaskulární funkci a centrální nervový systém.

L-tryptofan - nedostatek této aminokyseliny může vést k nepravidelným výkyvům nálady a příležitosttní ik depresi, protože L- tryptofan plní důležité funkce v nervovém systému. L-tryptofan snižuje chuť k jídlu a úzkost.

L-tyrosin - tato aminokyselina je úzce spojena s funkcí nervového systému, metabolismem a regulací nálady. Tyrosin je nezbytný pro výrobu mozkových chemikálií, které pomáhají regulovat citlivost na bolest a chuť k jídlu. L-tyrosin pomáhá tělu přiměřeně reagovat na stres. Tyrosin je také potřebný pro zdravou funkci štítné žlázy, nadledvinek a hypofýzy.

L-lysin - hraje mimořádně důležitou roli v imunitním systému. Podílí se na vývoji protilátek a má důležité antivirové vlastnosti. Studie ukazují, že tato aminokyselina je zvláště prospěšná pro ochranu před herpes virem. Ukázalo se, že lysin snižuje výskyt úzkosti a pomáhá při tvorbě kolagenu a svalové tkáně.

L-methionin - hlavní funkce L-methioninu zahrnují budování různých proteinových molekul a syntézu aminokyseliny L-cysteinu. Navíc L-methionin má antioxidační vlastnosti, a proto může chránit tělo před toxickými látkami a volnými radikály. Reaguje s poškozujícími látkami, čímž zabraňuje ničení jiných látek nebo buněk. Kapacita těla na vylučování látek močí je ovlivněna množstvím L-methioninu v těle a nedostatek může vést k problémům v této oblasti.

L-fenylalanin - je klasifikován jako neesenciální aminokyselina a podílí se na produkci neurotransmiterů norepinefrinu (noradrenalin), dopaminu a adrenalinu (arenalínu).

Dávkování

1 odměrku (13 g) rozmíchejte v 200-250 ml studené vody. Takto připravenou dávku lze užít před během nebo po tréninku. Ve dnech tréninkového volna užijte 1 dávku v průběhu dne. Maximální denní dávka jsou 2 odměrky.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Pineapple) 13 g
Počet dávek v balení: (400 g) 30
BCAA Instanr 2: 1: 1 4 000 mg
z toho L-leucin 2 000 mg
z toho L-valin 1 000 mg
z toho L-isoleucin 1 000 mg
Amino Matrix směs 5 000 mg
z toho histidin HCl 500 mg
z toho N-acetyl L-cystein 250 mg
L-threonin 750 mg
L-tryptofan 250 mg
L-tyrosin 750 mg
L-lysin 1 500 mg
L-methionin 500 mg
L-fenylalanin 500 mg
Amino & Nutrient směs 2 900 mg
L-citrulin malát 1 300 mg
L-arginin alfa ketoglutarát 2: 1 800 mg
Kyselina alfa lipoová R-ALA 300 mg
D-pinitol 160 mg
chrómpikolinát 70 mg
Niacin (vitamín B3) 18 mg
vitamín B6 2 mg
glukonát hořečnatý 100 mg
citrát draselný 70 mg

Složení

Patentované přírodní příchutě, sladidla, aromata, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralosa, acesulfam-K.

Informace pro alergiky

Bez lepku a laktózy.

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, na vyléčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Nevhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření v teplotě 6-25 ° C. Chraňte před mrazem a vlhkostí.

Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napsat zprávu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA