loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

Alavis Maxima Gummies + Barnys Ultra C-Complex - Alavis

Žvýkací bonbóny s obsahem kyseliny hyaluronové a vitamín C, se zinkem, selenem a vitamínem D3 v kapslích.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Alavis™ Maxima Gummies

Kyselina hyaluronová je dnes vyhledávaným doplňkem výživy hlavně v souvislosti s mladou, zdravou a pružnou pokožkou. Kyselina hyaluronová je součástí tkání, kloubů i pokožky. Přibližně polovina kyseliny hyaluronové v našem těle se nachází v pokožce, kde se váže na vodu a pomáhá tak udržovat vlhkost. Je důležitou součástí nejen pokožky, ale také synoviální tekutiny - hlavní složky kloubní tekutiny. V synoviální tekutině slouží společně s dalšími látkami jako lubrikant a jako tlumič nárazů (díky silné schopnosti hydratovat chrupavku).

Barnys® Ultra-C Complex

Pozitivně ovlivňuje pojivovou tkáň, podporuje zdraví kloubů, snižuje hrubost kůže a hloubku vrásek. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže. Vitamin D je potřebný nejen pro stavbu kostí a správnou činnost svalů, ale také pro udržení normální hladiny vápníku v krvi.

Vzájemné působení kyseliny hyaluronové a vitamínu C a D3 přináší kloubům, chrupavkám i kůži jen samá pozitiva. Benefitem současného užívání doplňku stravy ve formě žvýkacích bonbonů s obsahem kyseliny hyaluronové a kapslí s vitamíny C a D3 je vliv na zdraví kloubů.

Výhody:

  1. Kyselina hyauronová a vitamín C, D3, selen a zinek
  2. Hydratovaná pokožka
  3. Podpora správného fungování kloubů
  4. Balení na 1 měsíc

Dávkování

Alavis™ Maxima Gummies

Užívejte 2 žvýkací bonbóny denně. Tablety žvýkejte nebo nechte rozpustit v ústech. Užívejte kdykoli během dne. Není třeba tablety zapíjet vodou.

Barnys® Ultra-C Complex

Užívejte 1 kapsli nejlépe ráno před jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody.

Tabulka nutričních hodnot

Alavis™ Maxima Gummies
Velikost jedné dávky: 2 žvýkací bonbóny
Počet dávek v balení: (60 kaps.) 30
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 80 mg
Barnys® Ultra-C Complex
Velikost jedné dávky: 1 kaps.
Počet dávek v balení: (30 kaps.) 30
Vitamin C NUTRA-C™ 250 mg
Organická forma zinku 5 mg
Organicky vázaný selen 28 µg
Mikronizovaný vitamin D3 7,5 µg

Složení

Alavis™ Maxima Gummies

Glukózový sirup, sladidlo (sacharóza), zahušťovadlo (glycerol), voda, želírující látka (pektin), kyselina citrónová, regulátor kyselosti (citrát sodný), hyaluronát sodný, aroma (směs bobulovitých plodů a malin), koncentr a řepkový olej, leštící látka (leštící směs a karnaubský vosk).

Barnys® Ultra-C Complex

Vitamin C NUTRA-C™ (L-askorbát vápenatý, L-askorbát hořečnatý, L-threonát vápenatý) 250 mg, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, modifikovaný kukuřičný škrob, stearan hořečnatý, oxid křemičitý za, barvivo (uhličitan vápenatý)), zinek (glukonan zinečnatý) 5 mg, nosič (cukr, středněřetězcové triglyceridy), antioxidant (směs tokoferolů), selen (kvasnice obohacené selenem) 27,5 μg, vitamín D3 (cholekalci

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25°C, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené podle skladovacích podmínek. Vhodné pro vegany.

Výrobce

Alavis: Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, Praha, Česká Republika, divize LightHouse International Inc., 1st Canadian Place, 100 King St. W, Toronto, Ontario M5X 1B5, Kanada.
Máte otázky týkající se vaší objednávky?

Pokud potřebujete radu ohledně objednávky, její změny, reklamace a podobně, neváhejte kontaktovat naši Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napsat zprávu
Potřebujete poradit při výběru produktu?

Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, jeho kombinace nebo dávkování, neváhejte a kontaktujte našeho diplomovaného trenéra Luboše.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠECHNO ZBOŽÍ
SKLADEM

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINUT

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
REKLAMACÍ

PORADENSTVÍ
ZDARMA