loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:

DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
[email protected]
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Hubnutí pomocí nízkosacharidové diety - keto dieta a její typy

Hubnutí pomocí nízkosacharidové diety - keto dieta a její typy

Hubnutí může být pro mnoho lidí velkou výzvou. Nechuť k hubnutí u člověka ještě více roste s pocitem neúspěchu minulých pokusů. Jestliže se vám však někdy nepodařilo zhubnout, možná jste jen nenašli ten správný způsob, jak na to. Faktem je, že člověk je tvor individuální a obecné postupy pravděpodobně nemusí vést k vysněnému úspěchu u každého stejně. K hubnutí je třeba přistupovat individuálně a najít si vlastní správnou cestu. Radikální, ale účinná keto dieta může být jednou z nich. Už jste o ní slyšeli?

Vitamín K2: Všechno, co byste o něm měli vědět

Vitamín K2: Všechno, co byste o něm měli vědět

Pokud jsi jako většina lidí, pravděpodobně denně užíváš multivitamíny. Ale slyšel jsi někdy o vitamínu K2? Tento méně známý vitamín je nezbytný pro lidské zdraví a může poskytnout širokou škálu benefitů pro tvé tělo a celkové zdraví. V tomto článku se budeme věnovat všemu, co o něm potřebuješ vědět. Budeme se zabývat jeho formami, přírodními zdroji, příznivými účinky na organismus a kontraindikacemi. Rozebereme i to, zda jej lze užívat preventivně, a odpovíme na všechny další otázky, které tě o tomto úžasném vitamínu mohou zajímat!

Jak zhubnout v obličeji? Zbavte se přebytečného tuku jednou provždy

Jak zhubnout v obličeji? Zbavte se přebytečného tuku jednou provždy

Přibírání je pro mnoho lidí mnohem jednodušší než hubnutí. Je relativně snadné přibrat i zhubnout. Víme, co je k tomu nutné - buď se zaměřit na kalorický surplus (nadbytek) nebo kalorický deficit. Nicméně, co je téměř neregulovatelné je to, kam se nabrané kilogramy uloží (pokud se nejedná o svaly), nebo odkud by se měly ztrácet. Nedokážeme usměrnit to, abychom hubli z konkrétních partií. Není možné hubnout jen z břicha, ze stehen či z obličeje. Lokální hubnutí neexistuje. Cesta ke zhubnutí partie, která je pro tebe problémová, je celkové hubnutí. Spolu s jinými partiemi nakonec zmizí i tuk z tvé nejproblémovější části těla.

 Velký přehled proteinových těstovin: Které z nich jsou nejlepší?

Velký přehled proteinových těstovin: Které z nich jsou nejlepší?

Těstoviny jsou známé především vysokým obsahem sacharidů a často jsou prvním typem jídla, které si odepřeme, když začneme uvažovat o snížení kalorií nebo o zdravém stravování. Věděl jsi o tom, že nejsou jen zdrojem sacharidů, ale mohou mít i vyšší obsah bílkovin? Těstoviny mohou být skvělým zdrojem bílkovin ve tvém jídelníčku - ale jak asi tušíš, nemluvíme jen o běžných vaječných nebo celozrnných těstovinách.