loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Celiakie a alergie na lepek. Znáte rozdíly?

Celiakie a alergie na lepek. Znáte rozdíly?

Měl jsi někdy nepříjemné trávicí příznaky po konzumaci potravin bohatých na lepek, jako je chléb nebo těstoviny, a ptáš se, jestli máš celiakii, intoleranci lepku nebo alergii na pšenici? I když tyto tři stavy mají podobné příznaky, existují výrazné rozdíly ve způsobu, jakým lidské tělo reaguje na lepek. Typy testů, které lékař používá k diagnostice každého onemocnění, jsou také odlišné. V tomto článku si vysvětlíme podrobněji příznaky celiakie, lepkové intolerance a alergie na pšenici.

Kyselina listová: Podporuje těhotenství a tlumí depresi

Kyselina listová: Podporuje těhotenství a tlumí depresi

O kyselině listové slyšel asi každý, ale málokdo zná její účinky na lidské tělo. To je velká škoda, protože její využití je velmi široké jak u mužů, tak u žen. V tomto článku si tuto kyselinu představíme, řekneme si o její benefitech na lidské tělo a o suplementaci.

3 rychlé a zdravé obědy z batátů, které hravě zvládnete

3 rychlé a zdravé obědy z batátů, které hravě zvládnete

Batáty neboli sladké brambory nejsou v naší zemi zcela běžnou potravinou. Mnohem častěji používáme jako přílohu obyčejné brambory, které se u náš pěstují od nepaměti. Jen postupnými pomalými kroky si zvykáme na jejich využití v kuchyni. Pojďme se podívat na základní informace o této zdravé potravině a ukážeme si tři recepty, které z nich můžeš připravit.

Bodlák, který léčí. Znáte ostropestřec mariánský?

Bodlák, který léčí. Znáte ostropestřec mariánský?

Někteří lidé přecházejí k přirozenějším způsobům řešení určitých zdravotních stavů, kdy namísto standardních farmaceutických léků a léčebných postupů užívají bylinné doplňky. Jedním z bylinných doplňků, který si získává popularitu, je ostropestřec mariánský. Největší výhody ostropestřce mariánského souvisí především s alternativní léčbou onemocnění jater. V článku se dozvíš více o této bylince a o tom, jaké účinky bys při jeho užívání mohl pociťovat.