loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Výběr syrovátkového proteinu. Který je pro vás ten správný?

Výběr syrovátkového proteinu. Který je pro vás ten správný?

Pokud by si měli sportovci, kteří se zaměřují na rozvoj svalové hmoty, vybrat jen jeden doplněk výživy, který budou používat, drtivá většina z nich by si jistě vybrala syrovátkový protein. Je to nejzákladnější doplněk výživy, který se hodí každému - ať muži či ženě, mladým i starým lidem a také při nabírání či při dietě. Je vhodný pro všechny na celoroční užívání. Výjimkou jsou jen lidé s alergií na mléčné bílkoviny či jinou složku tohoto proteinu. V tomto článku si vysvětlíme základní informace o tomto typu proteinu a ukážeme si rozdíly mezi jednotlivými formami - koncentrátem, izolátem a hydrolyzátem.

Vše, co byste měli vědět o šejkrech: výběr, čištění, výměna

Vše, co byste měli vědět o šejkrech: výběr, čištění, výměna

Asi každý z nás má doma minimálně jeden šejkr na protein. Je výborným pomocníkem na rozmíchání proteinu a jiných doplňků výživy, neboť díky spirále nebo sítku se za několik sekund změní prášek s vodou na homogenní nápoj připravený k okamžitému užití. Můžeš v něm připravit protein, gainer, předtréninkový stimulant, pumpu apod. V podstatě vše, co je práškové či tekuté a můžeš také mixovat několik doplňků výživy dohromady.

10 faktů o MSM, které byste neměli přehlédnout

10 faktů o MSM, které byste neměli přehlédnout

MSM je zkratka pro metylsulfonylmetan, tedy pro látku, která obsahuje síru. Často se mluví o jiných látkách (vitamínech či minerálech), které jsou důležité pro naše tělo, ale o síře neexistuje tolik zmínek. A to je škoda, protože je velmi důležitý minerál pro správné fungování několika procesů v našem těle. Kromě toho je běžným jevem, že velká část populace nemá dostatek síry ve svém jídelníčku a ani nevědí, kde se nachází. Pojďme si tedy o této látce a její důležitosti říct více.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK