loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Recept na arašídové máslo. Proč ho zařadit do jídelníčku?

Recept na arašídové máslo. Proč ho zařadit do jídelníčku?

Arašídové máslo bylo poprvé představeno v USA v roce 1904. U nás jsme se o něm dozvěděli nejprve z amerických filmů, kde si ho děti natírali k snídani na pečivo. Teprve později se dostalo k nám a začali jsme ho používat naplno. Těší se stále větší popularitě nejen díky své chuti, ale i pro své pozitivní vlastnosti a nutriční hodnoty. V tomto článku si ukážeme recept na domácí arašídové máslo, řekneme si o možnostech jeho využití a o jeho benefitech na naše zdraví.

Kdy a proč užívat probiotika?

Kdy a proč užívat probiotika?

Ne všechny bakterie, které se nacházejí v těle jsou špatné. Právě naopak, existuje velké množství bakterií, bez kterých bychom nedokázali žít. Většina z těchto „dobrých“ bakterií se nachází v našem trávicím systému. Pomáhají nám s trávením, zvyšují jeho efektivitu a také přispívají k dobré imunitě. V tomto článku si řekneme více o probiotikách, jejich účincích a řekneme si také o tom, ve kterých potravinách je najdeš.

5 efektivních cviků na břicho, které můžete cvičit i doma

5 efektivních cviků na břicho, které můžete cvičit i doma

Aktuální situace nám s cvičením příliš nepřeje a většina z nás se musí spokojit s cvičením v domácích podmínkách. Sice nám chybí plnohodnotné vybavení, ale to neznamená, že se nedá kvalitně odcvičit každá tréninková partie i doma. V dnešním článku si ukážeme pět cviků na břicho a řekneme si také o tom, jak často bys je měl cvičit.

Jak si udržet zdravé ledviny? Klíčový je pitný režim

Jak si udržet zdravé ledviny? Klíčový je pitný režim

Problémy s ledvinami jsou zákeřné, protože jsou relativně obvyklé a často se na ně přijde až ve velmi pozdních stádiích poškození. Často je pak nutná buď dialýza nebo transplantace. Profesionální kulturisté mají často poškozené ledviny z toho, jak přetěžují své tělo a užívají anabolické steroidy. V dnešním článku se podíváme na to, jak by měl o ledviny pečovat každý z nás a co by měl dodržovat, aby minimalizoval šanci, že bude mít s nimi v budoucnu problémy.