loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Cvičení v těhotenství: Kdy ano a kdy ne?

Cvičení v těhotenství: Kdy ano a kdy ne?

Zcela nejideálnější řešení je to, že budeš pravidelně cvičit a dodržovat nastavený jídelníček ještě před otěhotněním. Čím dříve začneš a čím silnější bude tvá pevná vůle a návyky, tím snadněji přežiješ celé těhotenství, poporodní shazování kilogramů a také pozdější fázi pečování o své dítě - hlavně po té fyzické stránce. Mnohem jednodušší je plynule pokračovat v trénincích od fáze, kdy nejsi těhotná do fáze těhotenství než začínat až později, když se už tvé tělo mění.

Velký průvodce cukrem: Jak se dělí a kdy ho (ne)jíst?

Velký průvodce cukrem: Jak se dělí a kdy ho (ne)jíst?

Cukry jsou lidovým názvem pro sacharidy, jinak nazývané také uhlohydráty. Sacharidy patří mezi základní makronutrienty - spolu s bílkovinami a tuky. Jeden gram sacharidů obsahuje 4 kalorie. Velmi často jsou sacharidy neprávem démonizované a uváděné jako příčina nabírání tuku. V tomto článku si řekneme více o druzích sacharidů, jejich benefitech pro naše tělo a nevynecháme ani informace o tom, zda se z nich opravdu přibírá a jestli je potřeba se jim maximálně vyhýbat.