loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

7 důvodů, proč byste si měli rozmyslet užívání steroidů

7 důvodů, proč byste si měli rozmyslet užívání steroidů

Anabolické steroidy patří ke kulturistice jako míč k fotbalu. Vždycky to tak bylo, je a bude a tento druh dopingu asi tak brzy z naší společnosti a sportovních kruhů nezmizí. Ale nedělejme si iluze, že jen v kulturistice se dopuje. Zakázané látky jsou v každém jednom sportu, ať se jedná o fotbal, běh či bojové sporty. Akorát tam to nebije do očí tak jako u kulturistiky, protože to není vidět na první pohled.

Sestavte si vlastní tréninkový plán: Jak na to?

Sestavte si vlastní tréninkový plán: Jak na to?

Jedna z nejvíce podceňovaných věcí na cestě k vysněné postavě je dodržování tréninkového plánu. Pokud se podíváme statisticky na to, kolik lidí dodržuje nastavený jídelníček, je jich určitě mnohem více než lidí, kteří mají přesně sepsaný tréninkový plán, dodržují ho a následně sledují svůj pokrok. A to je jedna z největších výhod tréninkového plánu - sledování pokroku. Jak víš, co ti dobře zabírá a co ne, pokud nic nemáš naplánované a nic si nezapisuješ? Jedině s tréninkovým plánem a nějakou formou zápisu tréninků (zápisník, Excel, sešit) máš šanci vytěžit maximum a zjistit, jak bys měl správně cvičit.

Základní cviky na doma s vlastní váhou. Jak ztratit sváteční kila?

Základní cviky na doma s vlastní váhou. Jak ztratit sváteční kila?

Jak rychle Vánoce přišly, tak i odešly. Ale neodešly jen tak, u mnohých zanechali na jejich těle nadbytečný tuk, za který může zejména vysoce kalorické jídlo a přejídání. Darmo plakat nad rozlitým mlékem, pojďme se podívat na to, jak se tohoto tuku zbavit. Pokud chceš zhubnout, musíš si uvědomit, že zhubneš pouze tehdy, pokud tvůj denní příjem kalorií bude menší než tvůj výdej. Jak toho dosáhneš? Jsou dvě možnosti. Buď budeš přijímat méně kalorií (méně jíst), nebo zvýšíš svůj výdej (více se hýbat). V tomto článku se budeme věnovat právě této druhé možnosti, tedy pohybu a cvičení.

Mějte svou váhu pod kontrolou. Jak na zdravou štědrovečerní večeři?

Mějte svou váhu pod kontrolou. Jak na zdravou štědrovečerní večeři?

V předchozím článku jsme si ukázali možnost náhrady klasického majonézového salátu, resp. samotné majonézy během vánočních svátků a ukázali jsme si rozdíl mezi kaprem, lososem, tuňákem a pstruhem. Vánoční jídla ale nejsou jen o tomto jednom jídle, ale i o ostatních pochoutkách, které k Vánocům patří. Nezapomínejme proto ani na zelňačku, houbovou či čočkovou polévku, perníčky či jiné koláče. Nebudu ti zde psát všechny standardní recepty v jejich fit verzi, neboť by jich zde bylo nepočítaně. Ukážeme si recept na fit zelňačku, který by tě mohl zaujmout, a řekneme si něco více o tom, jak můžeš všechny recepty upravit tak, aby byly zdravější a méně kalorické.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK