loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 10:00 - 17:00)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Co je Tribulus terrestris

Co je Tribulus terrestris

Tribulus terrestris (kotvičník zemní) je malá listnatá rostlina, která se z Číny a východní Asie rozšířila do Evropy, celé Asie, Afriky a Austrálie. Už od starověku lidé poznali její účinky a používali její kořen a plody na léčbu neplodnosti, impotence, erektilní dysfunkce, celkové vitality, očních problémů, vysokého krevního tlaku a na zvýšení libida. V ajurvédské medicíně se využívala také k léčení bolestí spodní části zad či suchého kašle.

Fitness snídaně do 10 minut: zdravá, chutná a rychlá

Fitness snídaně do 10 minut: zdravá, chutná a rychlá

Snídaně jsou prvním jídlem dne a to, jak začneš ráno, ovlivní celý tvůj den. Tak proč nezačít chutnou a zdravou snídaní? V tomto článku ti přinášíme 3 typy na rychlé, zdravé a velmi chutné snídaně doplněné o nutriční hodnoty každého jídla.

Vše, co potřebujete vědět o BCAA

Vše, co potřebujete vědět o BCAA

Jak asi víš, existuje dvacet základních aminokyselin. Z toho méně než polovina, devět aminokyselin, jsou esenciální aminokyseliny. To jsou ty, které si tělo nedokáže vytvořit samo, ale musíš je přijímat ze stravy. A z toho jsou BCAA (z anglického Branched Chain Amino Acids) tři esenciální aminokyseliny - leucin, isoleucin a valin. Jsou to aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Nejčastěji mají BCAA v suplementech poměr 2:1:1, ale běžně jsou dostupné i v poměru 4:1:1 až 8:1:1.

Může jedení večer před spaním pomoci s hubnutím či přibíráním?

Může jedení večer před spaním pomoci s hubnutím či přibíráním?

Jistě jsi to slyšel už několikrát. „Nejez po šesté, přibereš!“ nebo „raději to sněz dopoledne, aby se to nepřeměnilo na tuk“ jsou oblíbené fráze lidí, kteří by měli vyměnit ženské časopisy se „super speciálními dietami“ a měli by se zaměřit na odbornější články. Tento mýtus je tak hluboce zakořeněný v lidech, že asi ve společnosti zůstane navždy. Pojďme si o tomto mýtu říct více a vysvětlit si, jak to opravdu je.

NENECHTE SI UJÍT ŽÁDNOU Z NAŠICH NOVINEK

Zanechte nám Vaši emailovou adresu a my Vás čas od času překvapíme s našimi skvělými akcemi, novinkami a zajímavými články.

PROTEIN.CZ NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK