loader black loader black loader product loader white
Potřebujete poradit? Ozvěte se naší Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)

ZDE JSTE SPRÁVNĚ - Protein.cz

O naší kvalitě hovoří i tato ocenění:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKČNÍ NABÍDKA PRO VÁS

Do konce této nabídky zbývá pouze:
DEN
HODINA
MINUTA
SEKUNDA

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Zeptejte se našeho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením kondiční trenér a fitness trenér. Jeho specializace je rozvoj kondičních a koordinačních schopností, formování postavy z estetického a funkčního hlediska, vyrovnání svalových dysbalancí, funkční trénink, CORE trénink, Crossfit, problematika stravování a doplňků výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.cz
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napsat zprávu

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY V NAŠEM BLOGU

Velký průvodce cukrem: Jak se dělí a kdy ho (ne)jíst?

Velký průvodce cukrem: Jak se dělí a kdy ho (ne)jíst?

Cukry jsou lidovým názvem pro sacharidy, jinak nazývané také uhlohydráty. Sacharidy patří mezi základní makronutrienty - spolu s bílkovinami a tuky. Jeden gram sacharidů obsahuje 4 kalorie. Velmi často jsou sacharidy neprávem démonizované a uváděné jako příčina nabírání tuku. V tomto článku si řekneme více o druzích sacharidů, jejich benefitech pro naše tělo a nevynecháme ani informace o tom, zda se z nich opravdu přibírá a jestli je potřeba se jim maximálně vyhýbat.

Shoďte kila a vyrýsujte svaly: Zacvičte si s vlastní vahou

Shoďte kila a vyrýsujte svaly: Zacvičte si s vlastní vahou

Cvičení s vlastní vahou je alternativou ke cvičení ve fitku. Samozřejmě, není možné dosáhnout stejných výsledků a stejně procvičit svaly jako ve fitku, kde máš všechny potřebné činky a stroje. To ale neznamená, že nemá smysl. I cvičením s vlastní vahou lze dosáhnout výborných výsledků. Příkladem jsou lidé, kteří se věnují kalistenice, tedy cvičení jen se svou vahou, bez činek a strojů. Sice cviky na nohy jsou dost omezené, ale ostatní svalové partie není problém odcvičit naplno. V tomto článku si ukážeme několik cviků na všechny svalové partie, aby sis je mohl vyzkoušet doma i ty.

Jak se motivovat k pravidelnému cvičení?

Jak se motivovat k pravidelnému cvičení?

Motivovat se na krátkodobé cvičení před dovolenou, aby zmizely centimetry navíc, které přibyly během zimy, není tak složité. Chceš se dostat do formy, začneš cvičit, splníš svůj cíl a hotovo. Co je mnohem obtížnější je motivování se k dlouhodobému cvičení. A tím nemyslím to, že budeš cvičit i během léta a možná trochu i během podzimu. Myslím tím dlouhodobé cvičení, které trvá bez přestávky roky a optimálně celý život. V tomto článku si povíme o několika možnostech, jak se můžeš motivovat - buď krátkodobě na několik týdnů či měsíců nebo dlouhodobě - na několik let.

Pravidelný ranní trénink nastartuje vaše tělo i mysl

Pravidelný ranní trénink nastartuje vaše tělo i mysl

Kdy je lepší trénovat? Ráno, či večer? Odpověď je jednoduchá - tehdy, kdy se cítíš lépe a více ti to vyhovuje. Někomu se lépe cvičí večer a jinému naopak ráno. Pokud jsi dosud cvičil jen večer, vyzkoušej se několikrát přemoci, vstaň ráno dříve a jdi cvičit. Napoprvé to asi nebude snadné, ale postupně si na tento režim tělo zvykne a zjistíš, že toto ranní cvičení má pro tebe výhody. Jaké benefity přináší ranní cvičení si řekneme v tomto článku.